Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Aprobet 25 TL Deneme Bonusu Yatırımsız

Bektas38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
510
127
43
1000 yapan 200 mu çekiyor lan gardaş 1000 yapsak daha ne isteriz o bakiye 1000 yapsak kalsın vermesinler 200 :):)

ZHUD

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
83
7
8
1000 yapıp 200 çekme olayı nedir ? Bazıları alt yapıyı dolandırıyorlar diyor. Üyelerin kazandığı parayı altyapı mı veriyor tam olarak ?

makhno77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
514
194
43
1000 yapıp 200 çekme olayı nedir ? Bazıları alt yapıyı dolandırıyorlar diyor. Üyelerin kazandığı parayı altyapı mı veriyor tam olarak ?
altyapıyı zaten geç, slot sağlayıcısı veriyor diyenler var da, öyle bir şey yok tabi ki

methflix

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,115
257
83
pide kuyrugu var maşallah bilader 140 kişi va r :D bi maç lol atınca anca biter kuyruk :d

myrelative

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,225
237
63
Bu kesin kapatan giden bir site ben daha önce üye olmadığım halde kullanıcı adım ve mail adresim kayıtlı görünüyor

Desparw

Galatasaray
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,649
1,116
113
Beyler site hakkında bilip bilmeden yorum yapmayalim site odeme yapıyor :) çekim yapan çok kişi var bu bonusla

methflix

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,115
257
83
Kardeşim bonus otomatik eklense herkez suistimal ederdi farklı hesaplar acip
otomatk eklenmesine gene gerek yok benim icin :D toplam 5 hesabım var illaha baskasının telefonundan vs vs alıyorum :)