Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Arabadan Anlayan Var Mı

SİYAHGECE

GÖZLERİNİN KARASINA AŞIK OLDUM
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,998
4,569
113
Rent A car işletiyorum haliyle de sanayiyle iç içeyiz. Km biraz yüksek ama şase podye direklerde işlem yoksa 210-220 hemen satarsın kapı değişenleri sıkıntı değil bagaj ve kaputta da işlem yoksa dediğim fiyata hemen gider. Yılbaşından sonra 250'ye satarsın.
Yılbaşıni bekleyim o zaman sadece kapılarda sıkıntı var dışında hiçbir işlem yok

SİYAHGECE

GÖZLERİNİN KARASINA AŞIK OLDUM
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,998
4,569
113
Abiler beni aydınlattığı iz için teşekkür ederim yardımlarınız için

EngiinnKaya

Kayısı Kadar Güzel
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,119
442
83
başkan şimdi aracı görmekte önemli . parça halinde 13K hasar kaydı bi defa düşündürür alıcıyı . ama araç göze güzel gözüküyordur hasar kaydını düşünmez insan . rengi modeli hani albenisi de çok önemli . sonra mevcut ilanlara bakılırsa piyası 180-230 K arası . şimdi ne kendi malını düşürecen nede piyasanın anasını ağlatacan . en ideal fiyat bana sorarsan senin anlattığın kadarı ile 230K gerisi sana kalmış.

EngiinnKaya

Kayısı Kadar Güzel
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,119
442
83
yılbaşından sonra yı bekleyen dostlar , mevcut hükümetin işi hiç belli olmaz . ilk adım ÖTV de küçük bi indirim yapıldı daha büyüğü beklenebilir. tabi 3 ay kalır o fiyatlar sonra yine aynı olur . fakat seçim yaklaşıyor . bekleteyim yükselsin derken panik satışları yapmayın .