Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Araç Kiralama ( Kaza )

Fazlinho18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
529
593
93
Arkadaşlar şimdi torpidoya baktım evraklara. 3 sayfa var.

- Genel Kiralama koşulları
- Kira Kontratı
- Araç Teslim Tutanağı

Sigorta ile ilgili birşey bulamadım. Ama yapıldı ve kartımdan çekildi ücreti .Acaba bana vermediler orada mı kaldı yoksa yapıyoruz diyip yapmadılar mı ?
Kurumsal bir firmanın bilerek böyle hata yapacağını düşünmem çünkü.

Neyse yarın teslim ederken göreceğiz artık , hayırlısı olsun.

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,150
6,016
113
Arkadaşlar şimdi torpidoya baktım evraklara. 3 sayfa var.

- Genel Kiralama koşulları
- Kira Kontratı
- Araç Teslim Tutanağı

Sigorta ile ilgili birşey bulamadım. Ama yapıldı ve kartımdan çekildi ücreti .Acaba bana vermediler orada mı kaldı yoksa yapıyoruz diyip yapmadılar mı ?
Kurumsal bir firmanın bilerek böyle hata yapacağını düşünmem çünkü.

Neyse yarın teslim ederken göreceğiz artık , hayırlısı olsun.
Dostum zamanında ankara da havaalanından araç kiraladım ve kiraladığım araç senin araca göre lüks bi araçtı bende sigorta yaptım arabayla arkadaşın düğününe gittim konvoyda lavuğun biri boydan boya çizdi arabayı ve koltuğa sigara düştü döşeme yandı arabayı götürdüm kimse 1 lira istemedi hatta düğünden sonra firmayı aradım adamlar sizi rahatsız ediyorsa yeni araç gönderelim dediler yani diyeceğim o ki bi şey olmaz para talep etmezler büyük firmaysa

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
225
43
Dostum zamanında ankara da havaalanından araç kiraladım ve kiraladığım araç senin araca göre lüks bi araçtı bende sigorta yaptım arabayla arkadaşın düğününe gittim konvoyda lavuğun biri boydan boya çizdi arabayı ve koltuğa sigara düştü döşeme yandı arabayı götürdüm kimse 1 lira istemedi hatta düğünden sonra firmayı aradım adamlar sizi rahatsız ediyorsa yeni araç gönderelim dediler yani diyeceğim o ki bi şey olmaz para talep etmezler büyük firmaysa
Abdest limiydin o gün