Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Arda Güler'in Serbest Kalma Bedeli Belli Oldu

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,920
63,905
113
1686736486107.png

Sezonu Ziraat Türkiye Kupası zaferiyle kapatan Fenerbahçe'de Arda Güler'in geleceği merak ediliyor.

Transfer haberlerinin güvenilir ismi Fabrizio Romano'ya göre geride kalan sezonda sarı-lacivertli formayla sahada kalma süresi
1500 dakikayı geçen milli futbolcunun sözleşmesindeki yeni serbest kalma maddesi devreye girdi.

Arda'nın sözleşme fesih bedelinin 17 milyon 500 bin euro olduğu, Avrupa'dan birçok önemli kulübün genç yıldızı ikna etmek için çalıştığı belirtildi.

18 yaşındaki futbolcunun Fenerbahçe ile 2025 yazına kadar sözleşmesi bulunuyor. Geride kalan sezonda toplamda 35 maçta görev yapan Arda 6 gol atıp 6 da asist yaptı.

cbale

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,909
1,010
113
Bu rakamlara 1 dk kalmaz bu takimda

ermkstn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
753
203
43
Gercekligini beklemek lazım şaka gibi bir rakam bu sanmıyorum bu kadar az olacağını

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Galatasaraylıyım lakin Arda güler için bu rakamın az olduğunu düşünüyorum. AÇIK VE NET.
Arda eğerki yabancı bir ülkede olsaydı ismi Ardanyum Gülerovic falan olsaydı daha farklı rakamlar olacaktı…

Rogue

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,944
10,698
113
Arda keşke bizim takımda olsa Kerem ile beraber çok iyi bir ikili olurdu.. Bir Hagi veya bir Alex olabilecek yetenekte olduğunu düşünüyorum. Umarım bizim alt yapımızdan da Arda gibi bir yetenek çıkar..

Hunreis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,182
1,218
113
GS liyim ama ardaya bu rakam çok çok az Portekizli yada Hollandalı bir insan olsaydı şuan 100m du en az Avrupa'da su çocuk kadar kaliteli bir tane oyuncu yok fener inşallah akıllı bir şekilde transferini gerçekleştirir. Bence ardayı bu paralar varken imkansiz bırakmazlar ve kandirirlar bedavaya gitcek çok yazık....

MrEgo42

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
273
161
43
17.5m ye satılırsa Ali Koç sadece fenerbahçeye değil ülke ekonomisine dahi ihanet etmiş olur. Türkiyeden alınacak oyuncu max 25 eder algısını Boey Arda Ferdi Nelsson gibi oyunculardan birisi kırmalı artık ülke kulüpleri daha yüksek satışlar yapmalı min jae gibi çok kuş uçar yoksa döner ayran parasına

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Futbol profesorleri konusmus messi diyor biri 😁😁😁😁 kramponu olamaz aw

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
Arda güler gururumuz olacaktır inşallah bir besiktaşlı olarak kendi takimimda oynuyormuşcasına zevk alarak izliyorum Allah bahtını açık etsin doğru adımlarla ilerlerse kariyeri açısından mükemmel bir futbolcu olacak

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,248
4,091
113
Çocuk yetenkli de 17.50 nedir ya ali koç gibi adamın yaptığı işlere bakın holding Iyi ayakta duruyor

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en kötü başkasını Ali Koç olabilir baska takımlar 17.5 a bu yetenekte birini kaptirsa sokağa inmişti taraftar

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,049
253
83
arda cok yetenekli abi gslıyım ben de de ya abi messi kolay mı geliyor kaç kişi abartıldı messi messi diye keşke geçse türk olarak ama kolay mı he cok yetenekli o ayrı