Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Arda Turan'ın Yeni Villasının Fiyatı Dudak Uçuklattı!

Scorfield

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
5,692
3,920
113

Ara transfer döneminde Başakşehir ile kiralık sözleşmesinin feshetmesinin ardından eski takımı Galatasaray 'a transfer olacağı konuşulan ancak sarı-kırmızılı yönetimden veto yiyen Arda Turan, ikinci çocuğunun doğumu için artık gün sayıyor. Öte yandan tecrübeli futbolcunun ailesinin genişlemesinin ardından lüks bir villa satın aldığı öğrenildi. Villanın rakamı ise dudak uçuklattı!

Sabah'tan Bülent Cankurt'un haberine göre ikinci oğullarını kucaklarına almaya hazırlanan çift, kiracı olarak oturdukları sitede ev sahibi oldu. Arda Turan, yaklaşık 5 milyon dolara el değiştiren, sitenin en büyük villalarından biri olan 600 metrekarelik bir villa satın aldı.

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,847
151,291
113
Hakkıdır normal

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,705
12,750
113
Sonra hayata gülerek bak, biz yerde yatalım koltuk olmasın arda bey 5 milyon dolara villa alsin adamsın arda :)

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,705
12,750
113
8 yaşımdan beri futbol oynuyorum ve kötü değilim yani bir Sabri değilim Ronaldo kadar da iyi değilim ama bi forvet olarak higuanden iyiyim fakat şans kapıyı çalmadı hiç bir kere çaldı oda aile ufakken göndermedi ondan sonra hep amatör liglerde surunduk sonra kumar alkol derken halı sahalara düştük yani şanslı dogmalisin bu hayatta ne kadar yetenekli olduğunun bir önemi yok önemli olan şans.

Scorfield

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
5,692
3,920
113
8 yaşımdan beri futbol oynuyorum ve kötü değilim yani bir Sabri değilim Ronaldo kadar da iyi değilim ama bi forvet olarak higuanden iyiyim fakat şans kapıyı çalmadı hiç bir kere çaldı oda aile ufakken göndermedi ondan sonra hep amatör liglerde surunduk sonra kumar alkol derken halı sahalara düştük yani şanslı dogmalisin bu hayatta ne kadar yetenekli olduğunun bir önemi yok önemli olan şans.
Elimizden tutanda olmadı be dost ;)

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,705
12,750
113
Bizde yıllarca düşündük reis hep bir ah çekerim aklıma geldiğinde ;)
Şimdi rakı olsa ne güzel giderdi reis vallahi bu hayat bize adil davranmadi yarınlardan bile umut yok bizde tutunucak bir dal aradık onunda kumarda bulduk da gel insanlara anlat işte

Scorfield

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
5,692
3,920
113
Şimdi rakı olsa ne güzel giderdi reis vallahi bu hayat bize adil davranmadi yarınlardan bile umut yok bizde tutunucak bir dal aradık onunda kumarda bulduk da gel insanlara anlat işte
Öyle dostum güzel giderdi haklısın umutlu güzel günlere hayat karşımıza ne çıkarır bilemeyiz ;)

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,705
12,750
113
Öyle dostum güzel giderdi haklısın umutlu güzel günlere hayat karşımıza ne çıkarır bilemeyiz ;)
Aynen öyle reis önemli olan umudumuzu yitirmemek birgün herşey güzel olur inşallah hepimiz icin. Vurgun yapicaz birgün reis merak etme :) la casa de karsvegas olmasın sonumuz yeter :)

dgknsar18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,187
1,298
113
Ben de yat satım aldim 34678999098765432112467890099 milyon euro sterlin dolar dinar ödedim

emrah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
645
175
43
Milli takımda aldığı primlerle almıştır yalloş

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,847
151,291
113
Hakkıdır derken bunu kalben mı söylüyorsun başkan
dost Galatasaray da oynarken efendi biriydi sonra Madrid gitti yine iyiydi sonra Barcaya gitti kendini birşey sandı yerinde saymaya başladı kavga etti mahkemeye düştü, açıkçası kendini bozdu, benim gözümde en önemli şey Karakterdir. benim görüşüm bu yönde kim nasıl bakar olaya karışmam birşey de diyemem saygı duyarım :);)

emrah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
645
175
43
Karaktersiz prim yüzünden kendini bitirdi
Ulan bu insanoğlunun gözü hiç mi doymaz
Milyon dolarlar kazanıyor prim için ortalık karıştırıyor paragöz

Moderatör tarafında düzenlendi:

safa61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,597
1,975
113
Ülke ekonomisine katkıda bulunduğu için arda arkadaşımızı tebrik ederim

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
dost Galatasaray da oynarken efendi biriydi sonra Madrid gitti yine iyiydi sonra Barcaya gitti kendini birşey sandı yerinde saymaya başladı kavga etti mahkemeye düştü, açıkçası kendini bozdu, benim gözümde en önemli şey Karakterdir. benim görüşüm bu yönde kim nasıl bakar olaya karışmam birşey de diyemem saygı duyarım :);)
BUNLARIN TEMEL NEDENİ ZİRVEDEN DÜŞÜNCE KALDIRAMADI VE HATALAR ARKA ARKAYA GELDİ . ARDAYI SEWMEM ÇOK ZATEN ... BARCANIN BOŞLUĞUNA GELDİDE ALDI BENCE :)