Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Aresopsiyon 1000 TL Deneme Bonusu

betkorkmaz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,692
1,087
113
aresbete girip sitede cikan mesaji ss alin, canli destek nerden gordugunuzu soruyor aresbette takilirken gordum diyip ssi atin ekliyorlar. 5 kat cevrimi var, almamis olanlar alsin da su jackpotlar hareketlensin😀
aresopsiyon1.com

Son düzenleme:

akonlyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
873
432
63
aresbete girip sitede cikan mesaji ss alin, canli destek nerden gordugunuzu soruyor aresbette takilirken gordum diyip ssi atin ekliyorlar. 5 kat cevrimi var, almamis olanlar alsin da su jackpotlar hareketlensin😀
aresopsiyon1.com
Bundan bişey anlamıyorum ki. İşlem nasıl yapacağız dost 😁

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,516
6,590
113

Oguneren

Üye
Yeni Üye
33
2
8
Jackpot falan yok grafiği tahmin etmen lazım coin gibi ben 3800 liralık tahmin yaptım ama sıfırlandım mumkün değil kazanamazsınız

akonlyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
873
432
63
Valla ben çevrimi tamamladım. Çekim talebi verdim. Arıcaklarmış bekliyorum

akonlyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
873
432
63
aresopsiyon1.com
Dostum. Sen çekim yaptı
aresopsiyon1.com
Çekim yaptım sağol dostum.

betkorkmaz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,692
1,087
113
bi ben kendi parami cekemedim😀 yarin baglanip soralim

Nunu2727

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
180
58
28
aresopsiyon1.com
Knk ss bana atarmısın ben bulamadım

umutozbek

Toplam Kazanç: 1.450.000 TL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,487
944
113
gönderdikleri paradan dolayı ceza yedim