Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Basketbol Arkadaşlar Böyle Bir Şey Olamaz

Taiffa

Ehl-i Keyf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,598
2,937
113
Bütün sıkıntılar bitti kitap kaldı tek sıkıntımız galiba
Bir şeyi bilmeyebilirsin. Herkes herşeyi bilecek diye bir durum yok elbet. Yobazlaşmak, dinde aşıraya kaçan kimselere denir. Yozlaşmak, değerlerini yitiren kimselere denir. Bir şeyi bilmediğin halde uyarılara kulak asmayıp, karşındakinide kendi bilgisizliğinle bir tutmak hoş değil. Kuponun için üzgünüm. Umarım bir sonraki kuponun kazanır dostum, bol şanslar dilerim. İyi geceler olsun

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Giannisin sadece triple double yapar oranı daha yüksekti gece 1 de baktığımda
İlk açılış oranı illaki fazladır ben oynarken 5 oranı vardı bro maça 20 dk kala filan oynadım kuponu.

AnosValous

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,038
6,156
113
Bultendeki bütün maçlar 230+ sayı oldu bu sene çok ilginç NBA geçen senelerde Max baremler 235.5 di üstü çok çok nadir açılıyordu şimdi 249.5 dan barem açıyorlar oynasan 220 çıkmıyor oynamasan 270 atıyorlar en iyisi uzak durmak 😄

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Olmuş artık. Bizdede neleri olmuyorki. Unutup yola devam ediyoruz.Üst oynasak atmıyorlar Alt desek patır patır atıyorlar

karaadam81

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,499
2,306
113
Bizdede var gerci mac bitmedi ama depe 130 alt aldim onaylamadi barem 129 a dustu onuda onayladim gene kabul etmedi 128.5 dustu onuda onayladim kabul etti pesine 1 dakkada 10 sayi atti 1 dakikada yatirdi kuponu oynama iste ama durabiliyozmu

Ekli dosyalar

dalmat11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
306
132
43
konu basketbolsa şaşırılacak bir şey olmamalı geçmiş olsun ama oluyor yani geçen hafta vale pana maçının son 10 sn sinde olanları gördüyseniz 6 sn kalmış vale hücum pana 1 faul hakkı var ordan maçı pana kazanıyor akıl işi değil o yüzden psikolojik olarak 2 3 sn kala ha geldi tamam çıkmaz diye düşündüğümüz için yanılıyoruz son düdük çalana kadar baskette hiçbir şey belli olmaz bol şans herkese

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,489
4,573
113
Geçmiş olsun nba oynanmaz artık bende newyork sacramento maçına 231.5 alt dedim 2 gün önce son 2 dakika da 21 22 sayı attılar yok yani fark 50 üstüne dalga geçer gibi faullu oynadılar daha oynamam sokarim nba sine

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,419
3,982
113
Spor bana göre değil bunu daha iyi anladım bugün rulet en güzeli şansın şöyle şerefsizlerin elinde yada ayağında olacağına kendin oyna bat daha iyi
Bülteni masaya seriyorum, biraz buğday serpiyorum, tavugumu da masanın üstüne çıkarıp seyrediyorum yem için hangi maça gagasını vurduysa o maçı kenara yazıyorum.Boylece 5-6 maç çıkarıyorum ve kendime diyorum ki seçeceğim 3 maça 2.5 üst oynayacağım.Tabii ki seçimi bu sefer kritik olacağı için muhabbet kusuma yaptırıyorum.İste böyle, ne istatistik, ne vip uyelikli tahmin sitesi, ne tahmin robotu, ne son gelişmeler, ne eksik listesi umrumda değil.En sağlıklı sonuçlara böyle ulaşıyorum. Çünkü bizi maymun yerine koyuyorlar, onların tuzağından böylece korunmuş oluyorum.

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,518
4,792
113
131.131. son 4 saniye celtik serbest atış kazanıyor ve ikisinide atamıyor buda yetmezmiş gibi 1 saniye kala faul yapıyor
Bu sporcularda şeref haysiyet gram kalmamış
İçimden öyle güzel cümleler yazmak geçiyor ama yazamıyorum Ekli dosyayı görüntüle 453843
Dostum geçen Bi maçta son 1 dakkada 1 sayı lazım 3 faul 6 atış 0 isabet 👍