Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Arslnnnnn / Kasa 250 Hedef 700

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,109
22,668
113
Bizim bi hastalığımız yok Allaha şükür ama sende gereksiz yere komplekse girme, bazı şeyleri sebepsiz üstüne alınma var. Ozelden yazabilirim hastalığını ve gerekli tedaviyi. Geç olmadan hallet.
[/QUO
Bizim bi hastalığımız yok Allaha şükür ama sende gereksiz yere komplekse girme, bazı şeyleri sebepsiz üstüne alınma var. Ozelden yazabilirim hastalığını ve gerekli tedaviyi. Geç olmadan hallet.
buna analitik bilim dalında hamlık dioalr gardaş bakın keyfınıze yahu boşverin
Wooon tebrikler @shews 'e rağmen kazandı kupon
ahaha ha

shews

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,577
1,878
113
Bak kardesim benim amacim zaman gecirmek tam tamina eglenmek burda bir kac arkadas benim ne yaotivimi ne ettigimi neye ihtiyacim oluo olmadigini biliyor sadece uslubunuzla insanlari kiriyorsunuz tamam sallamayalim diyoruz da biz de insaniz ve bazi soyledikleriniz insanlarin agrina gidebilir samimi sekilde yaziyorum sana sen ne kadar ti ye alsan da bak ben anlaman icin bir dunya cumle kuruyorum- sadece bulasmayin insanlara tiye almayin insankari kebdi aranizda yaptiginiz sakaya kimse mudahil olmuyor ama baska biri ustunden saka yapmayin sirf egleneceksiniz diye onun yazim yanlisi soyoedigi kelime gibi seylerden malzeme yapmayin bu hakki size kimse vermez once kendinize sayginiz olsun siz boyle soylediginizde kufur ederse diye neyse en iyisi muhattap olmayalim ve benim laflarima her hangi duzeltme veya alinti yapip saka malzemesi yapmayin
Senin hastalığın totem hastalığı galiba dost

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...