Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Arslnnnnn / Kasa 87 Hedef ---

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

benzersiz35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,097
330
83
Forum birinde benzersiz35 diye bir arkadaş varmış sürekli karıya kıza yazar foruma az uğrarmış birgün kafasına dank etmiş karı kızdan bir hayır yok en azından foruma yazayımda papara etkinliklerinden köşeyi döneyim diyormuş birde ne görsün hain türk telekomun internet paketiniz bitmek üzere mesajını alır almaz hayal kırıklığına uğramış bundan sonra bir daha karıya kıza yazmayacak forumda takılacakmış

Recebb

Sinerjiii
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
42,718
12,609
113
Forum birinde benzersiz35 diye bir arkadaş varmış sürekli karıya kıza yazar foruma az uğrarmış birgün kafasına dank etmiş karı kızdan bir hayır yok en azından foruma yazayımda papara etkinliklerinden köşeyi döneyim diyormuş birde ne görsün hain türk telekomun internet paketiniz bitmek üzere mesajını alır almaz hayal kırıklığına uğramış bundan sonra bir daha karıya kıza yazmayacak forumda takılacakmış
en sonunda dogru yolu bulmus :)

Aarik41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,416
348
83
Recebb
Guerra06
Egow35
Arda34
Aarik41

Baştan sona bu isimler var beyler. Çekimi yaptım. Hesaba gecince aticam. Gece gecmezse sabah kalkinca atarim. Siz bana papara no atın. Diğer arkadaşlar kusura bakmasın. Hakkınızı helal edin.
Teşekkür ederim dostum kazancın daim olsun

Arslnnnnn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,021
10,550
113
Gonderimleri yaptım. Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...