Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Artemisbet 500 TL Deneme Bonusu

akl1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
390
101
43
Bonus cekimi bekleyenlerr canlıya gidip 500tl bonusum çekimi için numara teyiti için aranma istiyorum deyin sidni aradılar beni onauaşfılwr biraz sonra gelir dediler sizde yapınn
Kaç dakika da aradılar ben de talep ettim arayacaklar dediler ama daha yok

Drogba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
164
30
28
Dün matbette 50 bin çektim payfix 4 dkda atti

16ALONEDARK35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,227
626
113
Krla olede 5 günde bekletiyorsa sikeyim öle siteyi bu alt yapıdaki siteler anında çekime geçtiler otomatik bu hala yerinde sayikliyor
Aynen eskiden bu alt yapı hepsi 3-5 günde oduyordu duzelsi bu alaturka seviyor demek sjjdjf

16ALONEDARK35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,227
626
113
Herkes siteyi savunuyorum sanmis 5 günde odeydn sitenin ben bilmem ne yapayım siteyle isim yok ama 3 5 günde ödüyor diye guvensiz olmiyor adamlarin eli ağır sadece ödemede sorun yok elaman kıtlığı var hsc

delgado52

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
281
125
43
Aradilar canınızı sıkmayın dediler işlem sırası dediler biraz moral verdi çiçek hanim😁

Ortaköy

Ayrıcalıklı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,485
901
113
dostlar odemesi gelen oldu mu
[/QUOTE ödeme falan yok kardeşim böyle sitelere para yatırıp beklemek salaklık zaten 3 5 tane çakal site adamı sağlam diyor ulan 2 gün ödeme yapmayan site her tarafı sağlam olsa ne olur bunlara yatırım yapıp oynayan varmı yılların sitesiymiş kasasında 10 bin tl yok millete dağatacak..