Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Artemisbet 500 TL Deneme Bonusu

tuzzo81

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
112
63
28
Ödeme falan yapmıyor site kimden ne koparırsa sağlam diyenler site adamı yatırım tapmayın 3 gündür ödeme yapmayan site zaten merdiven altıdır
Site adamı değilim;)
Hiç kimsede site adamı değil;)
3100 TL var çekim verdim aradılar.
Yatırım yapmadan çekim vermissniz diye doğrular;) belki yerler dedim yemediler..900 TL filan bulsam yatırcam.

Çekimde gecikme varmış neden böyle dedim.

Efendim sağlayıcı kaynaklı ve milyonlar ödedik 80 yaşında babasjna hesap açan var dedi...İlk başta hızlı ödeme yaptık sonrasında çok suistimal olduğunu farkettik ve oyun sağlayıcılarından detaylı rapor istedik gecikmenin ana sebibi budur dediler..Samimi geldiler.

knn85

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6
1
1
Site adamı değilim;)
Hiç kimsede site adamı değil;)
3100 TL var çekim verdim aradılar.
Yatırım yapmadan çekim vermissniz diye doğrular;) belki yerler dedim yemediler..900 TL filan bulsam yatırcam.

Çekimde gecikme varmış neden böyle dedim.

Efendim sağlayıcı kaynaklı ve milyonlar ödedik 80 yaşında babasjna hesap açan var dedi...İlk başta hızlı ödeme yaptık sonrasında çok suistimal olduğunu farkettik ve oyun sağlayıcılarından detaylı rapor istedik gecikmenin ana sebibi budur dediler..Samimi geldiler.
Sen yedin öylemi yatır sen 900 TL alırsın

ofli61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
281
98
28
Beyler kurallar dahilinde oynayan kimsenin parası kalmaz çevremde fazlasıyla oynayıp sağlam çekim yapanlar var. Site adamı olanların annesine selamlar