Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Asansör isinden anlayanlar

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Arkadaşlar arnavutlukda 3 aylik iş varmış . Tam işten anlayana 1000 euro yüzde 50 sinden anlayana 800 euro maas veriyolar. Anlayan varsa iletisime gecelim . Konu biraz alakasiz ama ise ihtiyacı olan faln vardır diye yazdım

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
Deneme bonusu veriyorlar mı ? :D
3 aylık iş için biraz garip geliyor tabi lazım olanlara iyi olabilir .

vermalen33

Üye
Yeni Üye
32
4
8
Arkadaşlar arnavutlukda 3 aylik iş varmış . Tam işten anlayana 1000 euro yüzde 50 sinden anlayana 800 euro maas veriyolar. Anlayan varsa iletisime gecelim . Konu biraz alakasiz ama ise ihtiyacı olan faln vardır diye yazdım
mesajı şimdi gördüm ben varım kardeşim.iletişime geçelim. özelden yaz telefon numaranı

tonysfr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
512
105
43
Yeni bir tokatlama sistemi önemle duyrulur !!! :) ponzi sisteminin değişik varyasyonları

Masterchef25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
627
203
43
Benim bildigim bir firma var Arnavutluk ta pek tekin değil ona gore

Masterchef25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
627
203
43
Tirana inince %50 avans vermeyi kabul ederse gidin

Mamodu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
353
84
28
Tam tanımadıgın adama güvenip arnavurutluk a mı gidecen hadi sen gidecen burdan hiç tanımadıgın adamlara ne amaçla söyluyon

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Tam tanımadıgın adama güvenip arnavurutluk a mı gidecen hadi sen gidecen burdan hiç tanımadıgın adamlara ne amaçla söyluyon
Kardesim firmaýı simdi sordum firmayı tanıyorum . Ama admları tanimıyorum . Zaten benle temas kurmayackki gitmek isteyenler. Ben numara verdim konussunlar. Belki tanıdiklari cikar ordaki adamlar. Zaten asansör sektöründe herkez birbirini tanır hemen hemen. Bide heryerde oldugu gibi bu meslektede dolandırıcılar oluyo