Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Asgari Ücret 2825

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hans3l

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,351
750
113
Valla ben 20 30 tl zam bekliyordum yine iyi rakam vermişler. Yine geçinemicez yine cengiz holdinge calisacaz ama . Böyle bi devletten daha fazlasinida bekelyemezdik iyi yine bu rakam

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Göze 500 birden denince hoş diye geliyor fakat gerçekten değil beyler.Bizim ülke zengini daha fazla zengin fakiri daha fazla fakir etme üzerine kurulu.Yurt dışında çalışmayan işi gücü olmayan çocuğu olan kişiler bizim askeri ücretle çalışan vatandaştan fazla fazla para alıyor.Adamların işsizlik ve 2 çocuk parası bizim ülkede asgari ücretten yüksek.Orada adamlar evlerinde yatıp 2 çocuğuna bakmakla aldıkları parayı beğenmezken bizim ülkedeki garibanın marketlerde,fabrikalarda canını çıkararak ezerek verdikleri şu 2 kuruş paraya para denilmez

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
224
43
2800 i beğenmiyorlar gelip burda kumar oynuyorlar size 3500 verse ne olacak onuda siteye yaptırırsıniz

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
2800 i beğenmiyorlar gelip burda kumar oynuyorlar size 3500 verse ne olacak onuda siteye yaptırırsıniz
lan insanlar bir umut buradan belki bir kazanc saglarım da kendimi kurtarırım ödemelerimi yaparım diye bunun peşinde. halkı bu hale düşüren hükümeti devleti konusma gelip milleti eleştir hay allahım ya senin gibilere her şey müstehak 2800ü begenmiyorlar demiş niye begeneyim lan neyini begeneyim ne ise yarıyor 2800 her boka %40 %50 zamlar 2 ayda bir faturalara zamlar maaşa gelince 20% zam onu da kat kat fazlasıyla geri alıyorlar bıktım lan sizin gibi andavallarla aynı ülkenin vatandaşı olmaktan mesajı şikayet eden etsin yeter birader artık bu kadar kör bu kadar sıg bu kadar cahil olamaz bir toplum yeter ya

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Pahalı bir şehirde yaşayıpta evi kira olan 3 çocuk okutan bir insana para mı bu senin dediğin?En düşük kiralar 800 lira oda en düşüğü bunun yanında bu soğukta adam mecbur doğalgazı yakacak elektrik su telefon faturaları market alışverişini eklesen zaten kafadan en az az 2000 gidiyor.Bu adam çocuğunu okutmasın mı?Hele hele üniversite okuyan çocuğu varsa bu adam ne yapsın?2800 dediğin paranın adı var sadece.Sen o parayı alıpta çocuk okutan kirada olan adama sor birde çok mu diye

ÇiçekAbbas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,694
695
113
Çok bile bizim insanımızın %85i kapısına getirilen enerjiyi bilinçli kullanamıyor. Hadi lan ordan dediginizi duyar gibiyim . Öğrencilik yıllarımda çağrı merkezinde çalıştım günde 80 kişiyle konuşarak tecrübe ettim. İnsan birazda kendini geliştirmeli. Kendini geliştirme hiç çabalama sonra devlet bize versin devlet bize baksın yok öyle işte. (Laflarımı kimse şahsi algılamasın iş günlerim aklıma geldi sinirlendim :D )

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,851
63,846
113
Beyler SİYASETE Girmiyoruz...

ÇiçekAbbas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,694
695
113
Asgari ücret 2323 tl olduğunda bizim komşuyu part time yaptılar. Part time dediğim 2 saat az çalışıyor ama o 2 saat boşluktaki işi gelince yine kendi yapıyor. Gerekçesi abla o kadar asgari ücret mi olur. Milletin iradesiyle attıgı 1 oyu bırakında biraz gerçekçi olun. Bugün 5000 tl olsaydı kaç iş veren bu parayı verirdi ?

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,338
150,462
113
Konu Amacından Şaştığı İçin Kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...