Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Asgari Ücret Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,771
5,576
113
Biraz muhabbet olsun diye hortlattım. Sıkıntı olursa Shellac uyarır zaten. Kötü niyetim yok dost. Özlem duyduk biraz geçmişe
geçmiş değil ki bu 2019 daha esas kumar 2011-2015 arası dönüyordu o zamanlara özlem duyuyorum sadece

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,973
6,764
113
10 tl mutlu olan 20 spin ile heyecanlanan insanlardan canavarlara dönüşmüşüz. Bunu farkettim

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,702
5,801
113
Eski üyelerin konusmaları ne kadar kibar ağırbaşlı efendi bizde brentford ile efsanenin donemine denk geldik aq

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,735
5,866
113
10 tl mutlu olan 20 spin ile heyecanlanan insanlardan canavarlara dönüşmüşüz. Bunu farkettim
Şu etkinlik konusu varmış reis daha eski olan 🤣 🤣

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,973
6,764
113

Neler neler reis

bekircantas

Cursed
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
933
700
93
Biraz muhabbet olsun diye hortlattım. Sıkıntı olursa Shellac uyarır zaten. Kötü niyetim yok dost. Özlem duyduk biraz geçmişe
Önyargılı cahilin tekisin yazılan her şeyi yanlış anlayabilecek bir kafa yapin var uza git allahindan bile bulma

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,702
5,801
113

Hey gidi brentford görseydi duygulanırdı

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Asgari ücret 2300 ken vay be . Yıllar ne çabuk geçmiş
Ah ulan... ozledim o yılları para paraydı. Kumardan omrum boyunca en yüksek kazandığım yıllardı o zamanın 200 bin lirası şimdi ki dönemin 20 milyonu ah ah.. nerde o yıllar... parlement 13 liraydı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...