Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Asgari Ücret ile Çalışmak

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Mantıklı mı sizce beyler ben o kadar okudum master yaptım ama iş yok bugün iş görüşmesine gittim asgari ücrete hamallık yani depo elemanlığı çalışılır mı sizce

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
dostum bende ay sonuna girecegim işe amelelik 2500 veriyorlar günde 12 saat çalışacağım ülke şartlarında keşke yapabilecehimiz birşey olsa

sahgec09

ELBET BİR GÜN BULUŞACAĞIZ...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,383
1,873
113
Arkadaşlar merhaba belki yeri değil ama yatırım yapıp yatınca iade para veren site neresi var yatırdğımı iade eden ?

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
dostum bende ay sonuna girecegim işe amelelik 2500 veriyorlar günde 12 saat çalışacağım ülke şartlarında keşke yapabilecehimiz birşey olsa
Gir dostum öyle düşünme bı bakmışsın orada hayatını değiştirecek insanlarla tanışmışsin evde işsiz kalıp bunalmaktan emin ol iyidir. Emeğinle kazanıyorsun varmı ötesi

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
Asgari ücret ile hayatta kalmak başlığı olsa bir şeyler yazardım. :)
VALLA 3 SENE ÖNCE İLK DEFA ASGARİ ÜCRETLİ İŞE GİRDİM ÖNCESİNDE MAAŞLARIM HEP YÜKSEKTİ LAN DEDİM BU İNSANLAR NASIL GEÇİNİYO ASGARİ ÜCRETLE... DEMEZ OLAYDIM 2 SENE ÖNCE İCRALAR BAŞLADI ŞİMDİ 1.700 LİRA MAAŞIM VAR + KİRA ÖDÜYORUM BİLDİĞİN ÖL DİYOLAR

Red-Kit

Rintintin
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
339
180
43
Bos oturmaktan iyidir. Gurur yapilacak zaman degil gir calis onu bile bulamiyo insanlar. Belki daha güzel kapilar acilir belli mi olur hayat bu

faileed

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
758
153
43
kim ne derse desin avrupa ülkelerine bakacak olursak örneği norveç 10 10 norveç kronu 0.94 euro yapıyor çalısanların saatlik aldığı ücret 120.150 kron
7 saat çalışan birisi ortalama 900 kron kazanıyor 900 kron : 756,39 Türk Lirası :) 1 günlük kazançları

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
kim ne derse desin avrupa ülkelerine bakacak olursak örneği norveç 10 10 norveç kronu 0.94 euro yapıyor çalısanların saatlik aldığı ücret 120.150 kron
7 saat çalışan birisi ortalama 900 kron kazanıyor 900 kron : 756,39 Türk Lirası :) 1 günlük kazançları
BİZİM EKONOMİ HEP KÖTÜYDÜ, ECEVİT KRİZİNDE BEN ESNAFTIM YEMİN EDİYORUM BÖYLE SIKINTI YOKTU.ALIM GÜCÜ BU KADAR DÜŞÜK DEĞİLDİ ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞAN SAYISI ÇOK AZDI SENDE OLMASA MEHMETTE TEYZEDE DAYIDA OLURDU ŞİMDİ ÖYLE DEĞİL ORTA HALLİ KAVRAMI BİTTİ TAMAMEN

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
Mantıklı mı sizce beyler ben o kadar okudum master yaptım ama iş yok bugün iş görüşmesine gittim asgari ücrete hamallık yani depo elemanlığı çalışılır mı sizce
O İŞ BAYA ZOR KARDEŞİM ALLAH YARDIM ETSİN AMA BOŞDA DURMAKTAN İYİDİR