Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Asgari Ücret ile Çalışmak

Ugurr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
33,206
26,409
113
Valla bende 3 e çalışıyorum ne yapıcaksın zor

Ssn34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,618
1,224
113
Mantıklı mı sizce beyler ben o kadar okudum master yaptım ama iş yok bugün iş görüşmesine gittim asgari ücrete hamallık yani depo elemanlığı çalışılır mı sizce
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

xerdemx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,068
465
83
Avrupa ile kıyasladığımız zaman yaşam şartları o kadar kötü ki :) Anlatmaya forum kuralları el vermez.

Heisenberg

Atanamayan Mendel
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
600
869
93
Mantıklı mı sizce beyler ben o kadar okudum master yaptım ama iş yok bugün iş görüşmesine gittim asgari ücrete hamallık yani depo elemanlığı çalışılır mı sizce
Asgari kölelik, açlık sınırı 5-6 bin lere dayanmışken 2300 liraya insan çalıştırmak haftada en az 60 saat çalışmak bunun karşılığında asgari ücret almak Yeminle Mısır piramitlerinin yapımında çalışan köleler bile bizden daha rahat yaşıyorlardı bu yüzden is aramayı bıraktım bu ülkede..

Heisenberg

Atanamayan Mendel
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
600
869
93
Bu arada aranızda hasta bakıcı laborant Ya da hemşire varsa Almanya da iş için referans verebilirim kaçın kurtulun

SonholiganTexas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,690
425
83
kim ne derse desin avrupa ülkelerine bakacak olursak örneği norveç 10 10 norveç kronu 0.94 euro yapıyor çalısanların saatlik aldığı ücret 120.150 kron
7 saat çalışan birisi ortalama 900 kron kazanıyor 900 kron : 756,39 Türk Lirası :) 1 günlük kazançları
Valla dostum bizim ülke de yaşam zor asgari ücret ile geçinmek te çok zor bu ülkede çakal Olcan hak yiyecen anca yürür gideriz, ama Norveç te dediğin doğru olabilir arkadaşım vardı orada kazanç yüksek ama hayatın en pahalı olduğu ülkelerden biri, mesela adamla görüntülü konuşuyordum şarap la üzüm almış takılıyordu sıradan şarap, bildiğimiz üzüm Türk parası ile üzüm 150 lira şarap 100 lira ya denk geliyor dedi yani kazandığını veriyorsun gene