Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Asgari Ücret Ne Kadar Olur

umutgurkan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
302
297
63
Kardesim bi git her seferinde bu konuyu gorup nasil geliyorsunda sinir bozucu konusup duruyorsun 6 k mis kiralar zaten 5 k aylik ekmek yumurta masrafida 1k ee diger giderler ne olcak?eger senin isyerin varsa batar umarim.patronsan ne kdr pis bi patron oldugun belli
Harbi sinirlerimi ziplatti ya iyi paraymis deyyus tam.ya

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,445
113
Memurlara da %50 zam yapmaları lazım. Okumuş adamla okumayanı aynı sınıf vatandaşlara çevirdiler. Ben beyaz yakalı olarak hakkımı istiyorum. Asgari ücretle çalışacaksak niye o kadar okuduk değil mi ?
Memurlara da %50 zam yapmaları lazım. Okumuş adamla okumayanı aynı sınıf vatandaşlara çevirdiler. Ben beyaz yakalı olarak hakkımı istiyorum. Asgari ücretle çalışacaksak niye o kadar okuduk değil mi ?
Bakis acin bayagi farkli geldi bana o yuzden yorum yapmiyim.

ShakeLarkin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,133
2,390
113
Asgarî ücretlinin işçinin memurun maaşını artırmayın alım gücünü arttırın

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,445
113
Yetermi ahahahah 6 bin yeter öylemi Allah yerle yiksan eylesin senin gibi ne kadar düşünen varsa ekmeğe muhtaç etsin en kötü kira 4 5 bandında 6 iyi para yeter öylemi 3 ay önce binden aldığım kaşar peyniri 38 liraydı şuan 92 lira yeter öylemi Allah belanı versin arkadaşım tez zamanda garibanlarin ahi çıksın üzerinden millet nasıl evlensin o parayla deyyus
Adam isciymis asgari ucret aliyormus

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,445
113
Harbi sinirlerimi ziplatti ya iyi paraymis deyyus tam.ya
Kardes bu baslik hee bu zam zamanlarina yakin aciliyor bu ark hep bu sekilde konusuyor ona bakma sen 😁 eski konulari bul ordada ayni tavirlar var.6 k maas alan adam gelip burda kumar oynuyor diyor.kafasi degisik onun 😁

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
sendede hafıften ego sezdım sen yuzde ellı deıl yuzde yuz alsan da senden bı...
Bakis acin bayagi farkli geldi bana o yuzden yorum yapmiyim.
sen gene yapmıssın ben bı sovdum sıldım sonra cevap vermeye bıle değmessın dedım yazdım gerı sıldım sonra senın mesajı gordum yazdım bu arkadasında tuzu kuru okumusya kıçımın memuru okumamıslarla bır tuutluyomus beyfendı beyaz yakalı beyfendı

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,445
113

sen gene yapmıssın ben bı sovdum sıldım sonra cevap vermeye bıle değmessın dedım yazdım gerı sıldım sonra senın mesajı gordum yazdım bu arkadasında tuzu kuru okumusya kıçımın memuru okumamıslarla bır tuutluyomus beyfendı beyaz yakalı beyfendı
Benim gorusum biraz zitTi hic Yoktan tartisma cikmasin dedim 😁

umutgurkan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
302
297
63
Valla.olamaz böyle bişey yemin ediyorum bunları görünce böyle varya yaşamdan soğuyorum umudum bitiyor zeka mantık hiç bişey yok
Kardes bu baslik hee bu zam zamanlarina yakin aciliyor bu ark hep bu sekilde konusuyor ona bakma sen 😁 eski konulari bul ordada ayni tavirlar var.6 k maas alan adam gelip burda kumar oynuyor diyor.kafasi degisik onun 😁

kartal060606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,026
538
113

Sizlerin sesi tabi yüksek çıkar. Biz beyaz yakalılar olarak azınlıktayız. Ülkenin yarısından fazlası asgari ücretle çalıştığı için bizim sesimizi duyan yok. Sosyalist, kapitalist devletler gibi nerdeyse herkesin maaşlarını iyice esitlediler. Fakir, orta, zengin sınıflarından orta kesim diye bir şey kalmadı. Sadece fakir ve zengin var. Ayrıca hakaretlerini aynen iade ediyorum.

umutgurkan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
302
297
63
Sizlerin sesi tabi yüksek çıkar. Biz beyaz yakalılar olarak azınlıktayız. Ülkenin yarısından fazlası asgari ücretle çalıştığı için bizim sesimizi duyan yok. Sosyalist, kapitalist devletler gibi nerdeyse herkesin maaşlarını iyice esitlediler. Fakir, orta, zengin sınıflarından orta kesim diye bir şey kalmadı. Sadece fakir ve zengin var. Ayrıca hakaretlerini aynen iade ediyorum.
Bak egoist kardeşim git.patronunla konuş benim yakam beyaz de maaşına zam iste seninde söylediğin gibi şuan tartışılan konu genel plaza çalışanlarından bahsetmiyoruz senin sendikan cartin curtun vardır derdini ona anlatacaksin he egon bu kadar tavan madem başka iş bulacaksın

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,445
113
Valla.olamaz böyle bişey yemin ediyorum bunları görünce böyle varya yaşamdan soğuyorum umudum bitiyor zeka mantık hiç bişey yok
Bosver herkesle muhattap olma he de gec ben oyle yapiyorum.yoksa suan senin yaptiGin gibi bnde tartisma yasardim o sahisla.ben ona soru sordum cvp veremedi

ka1gan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,209
1,134
113
%100 yarın açıklanacak 3. toplantı olabilirmiş

kartal060606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,026
538
113
Bak egoist kardeşim git.patronunla konuş benim yakam beyaz de maaşına zam iste seninde söylediğin gibi şuan tartışılan konu genel plaza çalışanlarından bahsetmiyoruz senin sendikan cartin curtun vardır derdini ona anlatacaksin he egon bu kadar tavan madem başka iş bulacaksın
Tamamda burda tartışma yaratacak bir şey yok ki. Siz nasıl hakkınızı istiyorsanız bende istiyorum. Belirtmek suç mu ? İllaki burada amir, memur, öğretmen vardır. Onlarında düşüncesini alalım. Bakalım ne diyorlar bu konuda ?

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
Beyler yorum yaparken hakaret etmeyin karşınızdakine biraz saygınız olsun. Bu konular sürekli siyasete dönüyor zaten hep bi tartışma ortamı bu yüzden çok kişi banlanmıştı eskiden blue admin olduğu zamanlar. Beni de banlamıştı hatta :) Lütfen yorum yaparken kalp kırmayın sevgiler saygılar :)

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,445
113
Bu 2 kartal ayni kisi olabilir az once 6bin yeter diyende kartal buda kartal.bide kartalice var oda ayni bu sekil hepsi 1 kisi bunlarin