Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Aşı Sonrası Yan Etkileri

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,790
44,767
113
benim peder 2.doz biontek oldu 1 aymı ne falan oldu aradan. babamın yanında değilim az önce bizim evden bi aile üyesi aradı babamın elimi ne titriyormuş hastaneye randevu alsana falan dedi bana. kalpçidir nörologçusudur falan ne olursa poliklinik olarak. 10 günden aşağı erken randevu yok. size şey sorcaktım büyük ihtimal bu kovid aşısının yan etkisinden böyle oldu çünkü çakı gibi adam. yaştan dolayıda böyle titreme olmasına zerre ihtimal vermiyom

sizden yada aile büyüklerinizden çevrenizden falan bu tarz titreme gibi yan etki gösteren olaya şahit oldunuzmu beyler, hani alıncak bi önlem varsa bilelim o bakımdan. sosyal medyada aşıdan dolayı tanıdığı ölen bi ton insan var bunca insan kolpa yapamaz o yüzdende korku sardı şimdi beni. kovidden annem yoğunbakımda kaldıydı bilen bilir. onu atlattık çok şükürde şimdi pedere sarmasın mücadele eşiği.

trajıkomik ama böyle konuları hep ben açıyom ne şans var arkadaş hayatımız cebelleşmekle geçiyor
Dostum hem kendin demissin asidan olen bi ton insan var diye hemde bize asi insani olduruyor demeyin diyosun.sadece biz degil butun dunya vuruluyor bu asiyi.he bu arada sosyal medya provokasyoncu dolu bakma sen onlara herkes rant pesinde.

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
Çok geçmiş olsun

ugur138

İlluminati
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,123
476
83
benim peder 2.doz biontek oldu 1 aymı ne falan oldu aradan. babamın yanında değilim az önce bizim evden bi aile üyesi aradı babamın elimi ne titriyormuş hastaneye randevu alsana falan dedi bana. kalpçidir nörologçusudur falan ne olursa poliklinik olarak. 10 günden aşağı erken randevu yok. size şey sorcaktım büyük ihtimal bu kovid aşısının yan etkisinden böyle oldu çünkü çakı gibi adam. yaştan dolayıda böyle titreme olmasına zerre ihtimal vermiyom

sizden yada aile büyüklerinizden çevrenizden falan bu tarz titreme gibi yan etki gösteren olaya şahit oldunuzmu beyler, hani alıncak bi önlem varsa bilelim o bakımdan. sosyal medyada aşıdan dolayı tanıdığı ölen bi ton insan var bunca insan kolpa yapamaz o yüzdende korku sardı şimdi beni. kovidden annem yoğunbakımda kaldıydı bilen bilir. onu atlattık çok şükürde şimdi pedere sarmasın mücadele eşiği.

trajıkomik ama böyle konuları hep ben açıyom ne şans var arkadaş hayatımız cebelleşmekle geçiyor
geçmiş olsun ah be karbeşim tonlarca şey okuduk arastırdık aşı olmayın oldurtmayın olanın yakınındsn bile geçmeyin

ugur138

İlluminati
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,123
476
83
Bende bugun oldum ilk defa sabah bakalım zombi olcazmı
mal cocuk seni :) neyse kurtuluruz senden

bu arada aşıların etkileri uzun süreli öyle şu an iyiyim birşeyim yok değil olay ...1 yul sonra bile etki olabilir derin mevzular hepsini burds anlatamam kendinize iyi bakın

ugur138

İlluminati
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,123
476
83
Dostum hem kendin demissin asidan olen bi ton insan var diye hemde bize asi insani olduruyor demeyin diyosun.sadece biz degil butun dunya vuruluyor bu asiyi.he bu arada sosyal medya provokasyoncu dolu bakma sen onlara herkes rant pesinde.
bütün dünya global olarak nufüs azaltılacak ....

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,884
50,722
113
mal cocuk seni :) neyse kurtuluruz senden

bu arada aşıların etkileri uzun süreli öyle şu an iyiyim birşeyim yok değil olay ...1 yul sonra bile etki olabilir derin mevzular hepsini burds anlatamam kendinize iyi bakın
Yaw de get aq cahili bütün insanlar salak siz akıllısınız :)

ugur138

İlluminati
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,123
476
83
Yaw de get aq cahili bütün insanlar salak siz akıllısınız :)
ben akıllı olfugumu iddia etmiyorum bebeğim ;)) aynen bütün dünya cahil ...
bir şeyr milyonların inanması o şeyin doğru oldugunu kanıtlamaz ... öğreneceğin daha cok şey var neyse takma kafana

Umutks41

Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,884
50,722
113
ben akıllı olfugumu iddia etmiyorum bebeğim ;)) aynen bütün dünya cahil ...
bir şeyr milyonların inanması o şeyin doğru oldugunu kanıtlamaz ... öğreneceğin daha cok şey var neyse takma kafana
Fazla anarşi arınma gecesi izlemişsin sen böyle şeylerin etkisinde kalma :)

Umutks41

Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,884
50,722
113
Gerçi Allaha inanmayan adamın aşıya inanmamasını ilginç bulmam da salaklık :)