Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Aşık Veysel / Yol Var Gidersen

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,633
150,887
113
Efsane sözlerinden :)

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Ben bunu kiza demiştim tartistigimiz zaman . Kalkti gitti valla. Edebiyat cahiliydi ben napim

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,828
3,076
113
Beyler paylaştığınız sözleri takip ediyorum lakin Aşık Veysel'in böyle bir sözü yok. Bu paylaştığınız, bazı ergenlerin çıkardığı sosyal medyada dolaşan bir uydurma söz.

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Beyler paylaştığınız sözleri takip ediyorum lakin Aşık Veysel'in böyle bir sözü yok. Bu paylaştığınız, bazı ergenlerin çıkardığı sosyal medyada dolaşan bir uydurma söz.
Sosyal medyadaki bi ergenden çıkacak bi söz degil kral bu bence sen bi araştir ;)

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Buda benden olsun

Dost elinden gel olmazsa varılmaz
Rızasız bahçenin gülü derilmez
Kalpten kalbe bir yol vardır görülmez
Gönülden gönüle giden
Yar oy yar oy yar oy yar oy yar oy
Yol gizli gizli, yol gizli gizli
Gönülden gönüle
Yar oy yar oy yar oy yar oy yar oy yar oy
Yol gizli gizli, yol gizli gizli

Rahmetli büyük ustaydi

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
“Benim sana verebileceğim çok bir şey yok aslında; çay var içersen, ben var seversen, yol var gidersen.” Aşık Veysel Şatıroğlu

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,828
3,076
113
“Benim sana verebileceğim çok bir şey yok aslında; çay var içersen, ben var seversen, yol var gidersen.” Aşık Veysel Şatıroğlu
dostum araştır bu söz hiç bir yerde geçmiyor sadece sosyal medyada bulursun yazılı sözlü geçmişte hiç söylenmedi. Sanal alemde uyduruldu anlayacağın Ronaldo kuran okudu haberi gibi yayıldı ekranlara çıktı ama tabi kurmaca :)