Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Aşk Acısı

kpaxx1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
659
327
63
Evet beyler sabah bir haber aldım 6 ay önce uzun ilişkiden ayrıldığım eski sevgilim yeni bir sevgili yapmış ve evlenme yoluna gidiyorlarmış. Sabahtan beri ne tadım var ne tuzum konuştuğum kelimeler boğazımda düğümleniyor. Her yeri döküp dağıtasım var. Sadece gelip buraya yazabildim tavsiye verebilecek varsa dinlemek isterim.

kpaxx1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
659
327
63
Ayrılık sebebimiz tamamı ile benim hatam. Hep kumar bağımlılığım yüzünden.

JackWilshere10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,123
2,508
113
Evet beyler sabah bir haber aldım 6 ay önce uzun ilişkiden ayrıldığım eski sevgilim yeni bir sevgili yapmış ve evlenme yoluna gidiyorlarmış. Sabahtan beri ne tadım var ne tuzum konuştuğum kelimeler boğazımda düğümleniyor. Her yeri döküp dağıtasım var. Sadece gelip buraya yazabildim tavsiye verebilecek varsa dinlemek isterim.
Kaderin değilmiş demek dostum kafaya takılacak bir durum değil onun karşısına biri çıktıysa sende ağaç kökü değilsin sonuçta seninde karşına çıkar elbet

• Haha
Tepkiler: BJK

kpaxx1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
659
327
63
Kaderin değilmiş demek dostum kafaya takılacak bir durum değil onun karşısına biri çıktıysa sende ağaç kökü değilsin sonuçta seninde karşına çıkar elbet
Keşke söylediğin gibi bu kadar takmadan rahat bir şekilde hayatıma devam edebilsem

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
20231106_211454.jpg

GedsonFernandes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,162
6,128
113
Uzun süredir ilişkin var ama senle evlenmek yerine 6 aydır çıktığı biriyle mı evleniyor hakkında hayırlısı olsun Allah kurtarmış seni

lionel

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
608
234
63
Yakında birisi evlenir çocuğum oluyor diye yazar foruma izdivaç pogrami oldu burası

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,629
5,180
113
Kral benim senaryonun aynisini yaşıyorsun herhalde. Bende geriye sadece bir dönence kaldı.

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,401
4,183
113
Kral benim senaryonun aynisini yaşıyorsun herhalde. Bende geriye sadece bir dönence kaldı.

Yas 38 kim yaşamadiki yıl 2003 te aşık olmuştuk yolumuz ayrıldı kürt olmadığım için babası miliyetci biri idi yavşak bak yıl olmuş 2023 hala güzel anılarım güzel gözleri beynimde off off unutulmuyor eğer aşk ise