Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Aşk Acısı

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,629
5,180
113
Bizi kumar bağımlılığı bitirdi.
Kumar bagimlililari sevmeyi de sevilmeyi de hak etmez.
Bi daha dunyaya gelirsem belki...
En azından adam gibi birşeyler yasamak isterim ayni kisi ile.

lionel

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
608
234
63
Benim hikayede farklı 1 tane sevdiğim biri vardır adı özge selamın göçmeni ciddi düşünüyorduk çok seviyordum uzun oldu yanlış yaptık telefonumda eskort numaraları vardır her yerde telefonumu aldı zorla kontrol etmek için ben vermek istemedim silip öyle verecektim gördü herkesin içinde bana tokat attı gitti 2 sene sonra evlenmiş

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,401
4,183
113
Ama çok güzel bir duygu tarif edilemez

kpaxx1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
659
327
63
Kumar bagimlililari sevmeyi de sevilmeyi de hak etmez.
Bi daha dunyaya gelirsem belki...
En azından adam gibi birşeyler yasamak isterim ayni kisi ile.
Dibine kadar haklısın. Zaten ben hep kendi hatalarıma ağlıyorum

kpaxx1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
659
327
63
Benim hikayede farklı 1 tane sevdiğim biri vardır adı özge selamın göçmeni ciddi düşünüyorduk çok seviyordum uzun oldu yanlış yaptık telefonumda eskort numaraları vardır her yerde telefonumu aldı zorla kontrol etmek için ben vermek istemedim silip öyle verecektim gördü herkesin içinde bana tokat attı gitti 2 sene sonra evlenmiş
Senin hikaye biraz garipmiş

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,157
43,665
113
6 senelik ilişkim bitti kumar yüzünden 3 ay önce falan bitmişti 1 ay öncede bana karşı hiçbir hissiyatı kalmadığını her şeyi berbat ettiğimi benden Bi bok olmayacağını yüzüme karşı söylemişti 3 şehir gezdim yanından çıktığımda eve uğramadım 20 gün, bugün de aradı greencard almak için çekilişe başvuru yaptığını o olmazsa da bi akrabası yoluyla Amerika ya gideceğini, ve gelmeyeceğini söyledi hakkımı helal etmemi istedi ben de helal ettim. Dile kolay 6 senemi verdiğim insan artık yok hayatımda ve birdaha da göremeyeceğim. Hayat çok acımasız çok can yakıyor. Seninki kaç seneydi bilmem ama 1 sene peşinden koştum toplam 7 seneye yakın zamanım onunla geçti ve artık yok çok zor geliyor

mucahitbolat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,913
1,289
113
Devir parası olanın saadeti, olmayanın laneti
Bu kadar basit yaa

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,401
4,183
113
Beyler sizde gizlilik de yok belli etmeyin oynadiginizi nasıl yakalandınız en kötüsü
Yoksa soyledinizmi

mucahitbolat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,913
1,289
113
Paran varsa herkez sana kızını verir paran yoksa vermeye bilirler maddi durumu n iyi değilse çok insan var bu yüzden hayalleri yarım kalan

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,147
7,633
113
En kralını yaşadık, unutmaya çalışıp yeni birini bulup hayatına devam edeceksin . Diğer türlüsü senin için her gün daha zor olur

kpaxx1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
659
327
63
6 senelik ilişkim bitti kumar yüzünden 3 ay önce falan bitmişti 1 ay öncede bana karşı hiçbir hissiyatı kalmadığını her şeyi berbat ettiğimi benden Bi bok olmayacağını yüzüme karşı söylemişti 3 şehir gezdim yanından çıktığımda eve uğramadım 20 gün, bugün de aradı greencard almak için çekilişe başvuru yaptığını o olmazsa da bi akrabası yoluyla Amerika ya gideceğini, ve gelmeyeceğini söyledi hakkımı helal etmemi istedi ben de helal ettim. Dile kolay 6 senemi verdiğim insan artık yok hayatımda ve birdaha da göremeyeceğim. Hayat çok acımasız çok can yakıyor. Seninki kaç seneydi bilmem ama 1 sene peşinden koştum toplam 7 seneye yakın zamanım onunla geçti ve artık yok çok zor geliyor
dostum benim de 8 yıllık ilişkimdi. Benim için dört dönen tek lafımla her şeyi yapmaya hazır insanı artık yüzümü bile görmek istememe seviyesine geldiğini görmek o kadar içimi acıtıyor ki anlatamam.

kpaxx1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
659
327
63
Beyler sizde gizlilik de yok belli etmeyin oynadiginizi nasıl yakalandınız en kötüsü
Yoksa soyledinizmi
dostum dışarı çıkacak paran olmayınca sağdan soldan borç alınca zaten anlaşılıyor her şey. Sen ne kadar saklarsan sakla

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,157
43,665
113
dostum benim de 8 yıllık ilişkimdi. Benim için dört dönen tek lafımla her şeyi yapmaya hazır insanı artık yüzümü bile görmek istememe seviyesine geldiğini görmek o kadar içimi acıtıyor ki anlatamam.
Seni çok iyi anlıyorum çok çok iyi anlıyorum, yaşamayan bilemez o acıyı ben 6 tane psikolog a gittim ilk ayrıldığımda acayip kötüydüm tahammülsüzdüm, şimdi de kötüyüm artık gözler alıştı her gece akmaya, stresten terlemeye, özlemden çıldırmaya alıştım

kpaxx1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
659
327
63
Seni çok iyi anlıyorum çok çok iyi anlıyorum, yaşamayan bilemez o acıyı ben 6 tane psikolog a gittim ilk ayrıldığımda acayip kötüydüm tahammülsüzdüm, şimdi de kötüyüm artık gözler alıştı her gece akmaya, stresten terlemeye, özlemden çıldırmaya alıştım
Ben yeni sevgilisinin ismini cismini her şeyini öğrendim nerde çalıştığını bile öğrendim. Bir delilik yapmamak için kendimi çok zor tutuyorum.

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,466
1,352
113
Evet beyler sabah bir haber aldım 6 ay önce uzun ilişkiden ayrıldığım eski sevgilim yeni bir sevgili yapmış ve evlenme yoluna gidiyorlarmış. Sabahtan beri ne tadım var ne tuzum konuştuğum kelimeler boğazımda düğümleniyor. Her yeri döküp dağıtasım var. Sadece gelip buraya yazabildim tavsiye verebilecek varsa dinlemek isterim.
seni düşünmeyen birini sen niye düsünesin ver 1000 tl git bi keraneye rahatla kral takma her seyi o baskasını bulduysa sende bulursun

kpaxx1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
659
327
63
Keşke olaya bazı arkadaşlar gibi sadece cinsellik üzerinden bakabilsem ama o işler öyle değil beyler.