Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Askerlik Hakkında

Navifan1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,297
531
113
Merhaba arkadaşlar abiler mutlska askerliğini Bilecikte yapan vardır.Acemi bilrliğin Bilecik merkez çıktı.Nasıldır ve usta birliğine nereye gönderirir fikri olan bilgilendşrebilir mi

Bjlover

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
754
226
43
Merhaba arkadaşlar abiler mutlska askerliğini Bilecikte yapan vardır.Acemi bilrliğin Bilecik merkez çıktı.Nasıldır ve usta birliğine nereye gönderirir fikri olan bilgilendşrebilir mi
Iyi teskereler kütüğün neresi?

dancy35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,868
15,694
113
E devlet sevk işlemlerini göstermiyor.
Nereden öğreniyorsun

Hans3l

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,351
750
113
Acemilik amasya usta birlik dogubeyazit. 6 ay boyuncs hergun kufrettim. Vatan millet hikaye gidiyosun sinirda ya terorle ugrasiyosun yada tegmenin egosunu cekiyosun. Söyledinmide terorist ilan ediliyorsun. Klavye basinda vatan kurtarsn Ulkuculer ve zenginler bedelli yapiyor. Senin benim gibi garibani yolluyorlar sinira sonra vatan diyorlar. Cefasini biz sefasini onlar suruyor. . Hakkim haram zehir zikkim olsun

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113
Acemilik amasya usta birlik dogubeyazit. 6 ay boyuncs hergun kufrettim. Vatan millet hikaye gidiyosun sinirda ya terorle ugrasiyosun yada tegmenin egosunu cekiyosun. Söyledinmide terorist ilan ediliyorsun. Klavye basinda vatan kurtarsn Ulkuculer ve zenginler bedelli yapiyor. Senin benim gibi garibani yolluyorlar sinira sonra vatan diyorlar. Cefasini biz sefasini onlar suruyor. . Hakkim haram zehir zikkim olsun
Gitmeseydin Dost

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113
Senin misalde su oluyor be dost Hem yogurdum dökülmesin Hem G.... :)

cenkkocak34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,410
1,982
113
bilecik söğüt ise genelde batıya atar sıkıntı yapma ben sana düşeceğin yerleri de söyliyim muğla,çanakkale,izmir eğer doğu atarsa elazığ emin ol bunların dışına çıkmaz

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Kardeşim ben Karabük Safranbolu da yaptım ora hep doğuya gonderiyodu Bilecik'te aynı 100 de 90 benim tanidigim Bilecik'te yapan doğuya gitti yemekleri de iyi değil diyorlardı şuan nasıl bilemem 7 yıl oldu ben ve cevremdekilerin askerden geleli

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,460
1,226
113
Sakarya 46 mühimmat bölük komutanlığı 97/3 p'ç tertiplerime selam olsun :)

Eren44

Profesör Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,689
1,947
113
Kıbrıs / Lefkoşa 28.Mekanize Temas Hattı Tugayı 😁❤

Mirliva

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,767
1,861
113
Her daim söylerim fukara hayatın kayıp bonusunu yaşar.