Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Aslı Ceza Mahkemesi

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,529
4,556
113
Herkese Hayırlı Günler
Arkadaşlar dün hakkımda açılmış bilgisi olan varmi daha önce hakkimda hiç böyle şey başıma gelmedi açan kişinin adını daha önce hiç duymadim bir baktim ceza dava dosyasi çıktı mesaj da geldi nerden gelmis olabilir

IMG_20231127_160029.jpg
IMG_20231127_155700.jpg

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,529
4,556
113
Daha önce başına gelen varmı biranda hakkimda dava açılmış sebebini bilmiyorum e devlette gözüküyor uyapdada gözüküyor

Steph30

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,793
970
113
hemen avukat felan ayarlamaya bak durum neymiş neyden yemişsin duruşmayı onu öğren öğrendikten sonra zaten haklı mısın haksız mısın bu durumda ne kadar ceza alırsın hapis veya para bilgi verirler

Mahir55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
103
12
18
Geçmiş olsun e devlette varsa konu mühim

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,207
44,336
113
hemen avukat felan ayarlamaya bak durum neymiş neyden yemişsin duruşmayı onu öğren öğrendikten sonra zaten haklı mısın haksız mısın bu durumda ne kadar ceza alırsın hapis veya para bilgi verirler
Avukat ucretı 17 kusur bilgin olsun

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,529
4,556
113
Vlla kimseyle sorunumda yok nerden geldi anlamadım

Steph30

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,793
970
113
Avukat ucretı 17 kusur bilgin olsun
Bende sana bir bilgi vereyim o zaman, eğer dava edildiği konu mühim birşey ise uy*şturucu gibi konular ise mahkemeye çıktığında kendi kendini savunması onun aleyhine olur çünkü %90 bilgisi yok işlerin nasıl ilerlediğinden olsaydı buraya yazmazdı değil mi

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,207
44,336
113
Bende sana bir bilgi vereyim o zaman, eğer dava edildiği konu mühim birşey ise uy*şturucu gibi konular ise mahkemeye çıktığında kendi kendini savunması onun aleyhine olur çünkü %90 bilgisi yok işlerin nasıl ilerlediğinden olsaydı buraya yazmazdı değil mi
dostum

Avukata danısmak Farklıdır Avukat tutmak Farklıdır suanda Adam avukat tutsa min 17 k oducek tabı dosyanındurmuna Gore degişiklik gostere bılır Bence Bir danıssın uyusturucu gibiyse Zaten En agır cezayı alsın

Ama uyusturucu olacagını zannetmem Oyle olsa Soyler di Zaten

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,529
4,556
113
dostum

Avukata danısmak Farklıdır Avukat tutmak Farklıdır suanda Adam avukat tutsa min 17 k oducek tabı dosyanındurmuna Gore degişiklik gostere bılır Bence Bir danıssın uyusturucu gibiyse Zaten En agır cezayı alsın
Vlla abi ben evden çıkmam 1 2 arkadasim var tek şeyim iddaa baska hicbirseyim yok

kinguz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
460
83
28
İlk duruşmada bitme şansı yok. İddianameyi iyice oku dersine çalış git kendi başına savunmanı yap baktın beceremiyorsun ikinci duruşmaya avukatımla geleceğim onun için ertelenmesini talep ediyorum dersin. Benim de bir mahkemem var ki suçsuz olduğumu biliyorum ama çıkacağım anlatacağım baktım ikna edemiyorum avukatla gideceğim ikinci duruşmaya

tonymontana

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,879
1,278
113
Vlla abi ben evden çıkmam 1 2 arkadasim var tek şeyim iddaa baska hicbirseyim yok
kardes evrak kısmına bakıp ögrensene detayını
yazıp duruyosun ben bıs ey yapmadım ne oldgunu bılmyıorum dıye
uyapta evrak kısmına bak görcen zaten her şeyi ayrıntısına kadar

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,529
4,556
113
dostum

Bilişim suçları soruşturma bürosu yaziyor abi uyapda

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,207
44,336
113
Ozaman Havale yaptıgın hesap patladı Yada twitter Cekım paylas yaptıysan oradanda olabilir Dedigim Gibi bir Avukata danıs Tanıdıgın varsa

Steph30

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,793
970
113
dostum

kardeş zaten adam davalık olmuş davalık olmasa evet birinden yardım alabilir ama davalık olmuş neyse arkadaş davaya girsin çıksın o zaman tutup tutmadığını konuşuruz :)