Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Aslı Ceza Mahkemesi

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
işe yarar mı dost bu
İse yaramazsa girer yatar dost. Şaka bi yana sucu kabullenmezse bisey olmaz kimsenin hesabindan zorla para cektirtmemis sonucta.karsi taraf hesabini kullandirtmis baskasina kiralamissa suclu olan karsi taraf olur.(arkadasin dedigi gibiyse durum yani hicbisey yapmadiysa baska.net olarak olayi anlayalim uygun bir ifade yazariz )not : avukat degilim ama hukuk konusunda bircok dersi aldım ve olay yasadim avukattan daha tecrubeliyim😀

kinguz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
460
83
28
1 sene once falan arkadasın - adına 2000 tl kredi kartı basvurusu yapmıslar ve harcamıslar
2000 tl dolandırmıslar yani onun davası sürüyor
adamın 5 ayrı dosyası varmıs dolandırıclıktan
eeee arkadaş müşteki oluyor o zaman yani avukata filan gerek yok zaten tokatlanan sensin git ifadeni ver hiçbir şey olmaz

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,529
4,556
113
eeee arkadaş müşteki oluyor o zaman yani avukata filan gerek yok zaten tokatlanan sensin git ifadeni ver hiçbir şey olmaz
Vlla abi bu pic benim bilgimlerimle gidiyor baska şehirde kredi kartı çıkarıp kullanıyor benim Cok sonradan haberim oluyor savciliga vermiştim bunu daha yeni o gelmis

kinguz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
460
83
28
İse yaramazsa girer yatar dost. Şaka bi yana sucu kabullenmezse bisey olmaz kimsenin hesabindan zorla para cektirtmemis sonucta.karsi taraf hesabini kullandirtmis baskasina kiralamissa suclu olan karsi taraf olur.(arkadasin dedigi gibiyse durum yani hicbisey yapmadiysa baska.net olarak olayi anlayalim uygun bir ifade yazariz )not : avukat degilim ama hukuk konusunda bircok dersi aldım ve olay yasadim avukattan daha tecrubeliyim😀
peki dolandırıcılık senin hesabından oluyorsa :) 3-5 yıl önce paparayı kiralamıştım sonra ne bk yedim diyerek arayıp kapattırdım zaten papara da daha geri açmadı hesabımı şu ana kadar karşıma çıkmadı bir şey ama kiraladığım kişi ben kapattırana kadar birilerine tokat attıysa nolur :)

tonymontana

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,879
1,278
113
peki dolandırıcılık senin hesabından oluyorsa :) 3-5 yıl önce paparayı kiralamıştım sonra ne bk yedim diyerek arayıp kapattırdım zaten papara da daha geri açmadı hesabımı şu ana kadar karşıma çıkmadı bir şey ama kiraladığım kişi ben kapattırana kadar birilerine tokat attıysa nolur :)
cok zaman gecmıs hicbir sey olmaz

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Olay denizbank dan birisi benim bilgilerimle üstüme 2000 TL kredi cekmisti çoban isimli kişi çeken kişiyi ben tanımıyorum bu adamı savciliga vermiştim o dosya yeni geldi aradan yıl geçti korktugum değilmiş dikkat edin kimse
Ben konyaliyim adam antepden şubeden benim adıma kart çıkarıp kullanıyor olay bu hacılar
Kanka sanık degilsen sorun yok.gecmis olsun korkuttun bizi.

kinguz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
460
83
28
Vlla abi bu pic benim bilgimlerimle gidiyor baska şehirde kredi kartı çıkarıp kullanıyor benim Cok sonradan haberim oluyor savciliga vermiştim bunu daha yeni o gelmis
şikayetinde ısrarcı ol mahkemede kazanırsan bir miktar para alırsın

JoeQuanqa

Klavye sanal ortam oğlanları içindir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,502
13,682
113
la desene böyle bişey vardı o olabilir mi bende diyom çok mantıksız

masoud26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,066
2,076
113
Nanay

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Kiralamanın yani sana ait olan mevduati hesaplarini kullandirtman ayrica suç,kulanan kisi suca karistiysa o kisinin sen olmadigini kanitlaman kolay degil.suç muhtemelen uzerine kalır dua et suça karismamis insanlarla para transferi yapilmis olsun.Birkac yil icinde bi sey cikmazsa korkmana gerek yok bu 2-3 yıl icinde basina bisey gelirse anlarsin.gelmezse devamke.

kinguz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
460
83
28
Bu arada mümkün olduğunca Denizbank'tan uzak durun. Benim de buna benzer olayım olmuştu, arkadaşın da denizbankla olmuş sorunu hatta şu an eski futbolcuların dolandırılma olayı da Denizbank müdürüydü. Denizbankta var bir sıkıntı :)

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,529
4,556
113
Bu arada mümkün olduğunca Denizbank'tan uzak durun. Benim de buna benzer olayım olmuştu, arkadaşın da denizbankla olmuş sorunu hatta şu an eski futbolcuların dolandırılma olayı da Denizbank müdürüydü. Denizbankta var bir sıkıntı :)
Yemin ederim bankadaki kadının bana dedigi kişi bunu göze alıyorsa üstünüze kredi cekebilir dedi bu Denizbank nasıl bir banka güvenlik yok herhalde

yelkovan982

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,434
424
83
Bak herkes e devlete girip sorguladı dosya , herkesin kafasında neler neler döndü . Var ya kral mahvettin bizi 😂😂

kinguz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
460
83
28
Kiralamanın yani sana ait olan mevduati hesaplarini kullandirtman ayrica suç,kulanan kisi suca karistiysa o kisinin sen olmadigini kanitlaman kolay degil.suç muhtemelen uzerine kalır dua et suça karismamis insanlarla para transferi yapilmis olsun.Birkac yil icinde bi sey cikmazsa korkmana gerek yok bu 2-3 yıl icinde basina bisey gelirse anlarsin.gelmezse devamke.
o zaman ucuz yırttım sayılır o kadar zaman geçti :) ama başıma bir şey gelseydi full inkar edecektim hesabım yok vs diyerek savunma yapardım artık ama daha bu saatten sonra bir şey çıkmaz sanırsam

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
burada hic kimse bu mevzudan dolandırılamaz
kimse kredi vermez zaten .D burda herkes mimlenmiş. kredi puanı 500 :D
E devlette uzerine sirket acma falan olayi var diyorlardi ya bi ara kapattim gerci onun izinlerini girip.Benim adıma sirket acsalar ikinci gun kaplarına icra memurlari gelir keske kapatmasaydim dedim sonradan.