Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Aslında Hepimiz Zenginiz 💵💴

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
parası olana sağlık sağlığı olana para lazım. bi bakımdan sağlığı getirende para götürende. allah sonumuzu hayretsin burda kaç bin üye var kimbilir kaçtanesi 5 parasız ölecek hayatımız çekim yapıp çektiğimizi kaybetmekle geçti bakalım filmimizin sonu nasıl biticek
Bence sağlığın parayla gram alakası yok dostum.Türkiyenin en zengin adamlarından olan Sakıp Sabancının yemekle bitemeyecek kadar parası vardı fakat o kadar paranın içinden 10 lirasını bile harcayamacak engelli oğlu vardı.Bu işler kader nasip işleri.İnsanoğlunun isteyipte yapamayacağı bir şey yok.Para kazanmak zor bir durum değil.Dediğin örnekte 5 kuruşsuz olan dostlar hazır para isteyip;para kazanmak için emek göstermediği için 5 kuruşsuzlar.Çalışıpta emek veripte 5 kuruşsuz kalacak bir insanın olacağına inanmıyorum ben.Bu yüzdende sağlık her şeyin başı.Allah sağlık güç kuvvet verebilsin ki emek verip,hakkını verip parada kazanabilelim.Ama örnek olarak Allah esirgesin kanser olsan ve milyon dolarında olsa o kanseri paranla düzeltemezsin dost

bayramyay1

🎯 The Game Begins 🎯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
12,020
9,705
113
Bence sağlığın parayla gram alakası yok dostum.Türkiyenin en zengin adamlarından olan Sakıp Sabancının yemekle bitemeyecek kadar parası vardı fakat o kadar paranın içinden 10 lirasını bile harcayamacak engelli oğlu vardı.Bu işler kader nasip işleri.İnsanoğlunun isteyipte yapamayacağı bir şey yok.Para kazanmak zor bir durum değil.Dediğin örnekte 5 kuruşsuz olan dostlar hazır para isteyip;para kazanmak için emek göstermediği için 5 kuruşsuzlar.Çalışıpta emek veripte 5 kuruşsuz kalacak bir insanın olacağına inanmıyorum ben.Bu yüzdende sağlık her şeyin başı.Allah sağlık güç kuvvet verebilsin ki emek verip,hakkını verip parada kazanabilelim.Ama örnek olarak Allah esirgesin kanser olsan ve milyon dolarında olsa o kanseri paranla düzeltemezsin dost
Bal akiyor ağzından knk 🎯

jemu54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,602
1,457
113
parası olana sağlık sağlığı olana para lazım. bi bakımdan sağlığı getirende para götürende. allah sonumuzu hayretsin burda kaç bin üye var kimbilir kaçtanesi 5 parasız ölecek hayatımız çekim yapıp çektiğimizi kaybetmekle geçti böylede sürecek. bakalım filmimizin sonu nasıl biticek
Nick e uygun bence knk tahtali koy :) herkes kafayinyedi reis kimse normal degil bunun tek sebebi ulke ekonomisi hic bisey ytmyor ac karnimizi doyuramioz

jemu54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,602
1,457
113
Haci millete salliyonda kimin ne durumda oldugunj biliomusun bence genelleme yapma kimin ne skntisi var ne derdi vR bilmeden calisip da ac kalan diyorsun ben cok gordum calistigi halde evini gecindiremiyen ulkemizin ekonomik sartlari cok iyi degil bunu herkez bilio adamlar yurt disin 2 3 aylik maaisi ile araba alirken biz 5 sene yemesek icmesek alabilioz sen calisiosun diye boyle bi yorum yapman dogru degil bence

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Haci millete salliyonda kimin ne durumda oldugunj biliomusun bence genelleme yapma kimin ne skntisi var ne derdi vR bilmeden calisip da ac kalan diyorsun ben cok gordum calistigi halde evini gecindiremiyen ulkemizin ekonomik sartlari cok iyi degil bunu herkez bilio adamlar yurt disin 2 3 aylik maaisi ile araba alirken biz 5 sene yemesek icmesek alabilioz sen calisiosun diye boyle bi yorum yapman dogru degil bence
Millete sallayan veya yanlış konuştuğum bir cümle yok.Kimse kusura bakmasın ama oturduğu yerden kimsenin kafasına para düşmez.Ben hakkını veriyorum oturmuyorum çalışıyorum,kimseye muhtaç olmamak için gerekirse taş taşırım deyipte kuruşu olmayacak bir adam varsa bu yazdığımı etiketlesinde görelim.Kimse oturduğu yerden zaten zengin olamaz.

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Ayrıca ben burada tek gerçeğin sağlık olduğunu para bir şekilde bulunur çalışılır kazanılır,başka bir şey olur kazanılır demek istiyorum sen bana gelmiş ülke ekonomisi felsefesini yapıyorsun dostum.Konunun bununla ne alakası varki?Ülke şartlarını,avrupa ülkelerine göre çok geri olduğumuzu zaten herkes biliyor sen olayı çok yanlış anlamışsın 😄

bayramyay1

🎯 The Game Begins 🎯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
12,020
9,705
113
Ayrıca ben burada tek gerçeğin sağlık olduğunu para bir şekilde bulunur çalışılır kazanılır,başka bir şey olur kazanılır demek istiyorum sen bana gelmiş ülke ekonomisi felsefesini yapıyorsun dostum.Konunun bununla ne alakası varki?Ülke şartlarını,avrupa ülkelerine göre çok geri olduğumuzu zaten herkes biliyor sen olayı çok yanlış anlamışsın 😄
Sağlık olmadan para da olmaz işte. Sağlık çok önemli