Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Astrabetting | 50TL Freebet veya 100FreeSpin Yatırım ve Çevrim Şartlı Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Rüya20:59
Slot alanında 100 freespin ekelmekteyiz efendim , fakat belirli sağlayıcı ve oyun için , herhangi bir şartı yok , ne kadar kazanç sağlar iseniz bakiyenizde kalıyor ardındna kazancınız kadar yatırım işlemi gerçekleştirerek , çekim yapabilirsinizx
Cok sacma degil mi ya min. 5tl’lik slot ile de çevirebilirsin

JuZzz

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
137
37
28

Wolking

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
441
106
43
Bnm 50 gitti hesapta bloced koyuldu aq bunların ya 50 tl de birinden borc almistim ey allahım ya lanet gelsin

elsblg

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
229
114
43
Kural ihlali gerekçesiyle 500 TL'yi çekemedim ama yarım saat süren pazarlık sonucu 130 TL olarak çekim işlemi yapabildim. 2 dkikada odediler

Wolking

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
441
106
43
Dolandrci beyler bulasmayin diyim aq yatirim yapsam 500 olmazdi aksam aksam moralim sifir sifir

JuZzz

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
137
37
28
aga odemiosalar engel muhabbetleri falan dolandırıcı bunlar galiba uzak duralm ozaman

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Beyler sakın yatirim yapmayin 500 tl yatirim istiyorlar simdi de

15Dilek15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
476
194
43
Bugün bana da wpden yazdılar 50 freebet deneme diye spor bahsi almayı bilmiyorum ne yazık ki dedim 100 freespin de var dediler oyunun ödemesini bildiğim için hiç bulaşmadım iyi ki de bulaşmamışım geçmiş olsun arkadaşlar

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,436
3,988
113
Noktayı ben koyayım ; hâlâ ve hâlâ bu kadar mesajı okuyup ta çekim umudu taşıyan , yatırım yapan , konuyu uzatıp duran varsa sevilmeyi !!! hakediyor.Biz akillanmayiz , bu millet akillanmaz , her türlü rezilliğe ,eziklige, hakarete , kaybetmeye mahkumuz vesselam....

Obamadogan

Johny Guitar 🏇
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
149
68
28
Beyler ilk yatırım yapan benim , odemiyorlar 500 ide 5 maça bas dediler bunlar ödeme yapmaz dedik . Anlamıyorsunuz ki amk. Burası niye var biz buraya neden paylaşıyoruz durumumuzu anlamadim

Mereleke1

Yeni üye
Yeni Üye
1
1
3
Dedikleri seyi soylim frebet ile 500 tl kazanc saglayorsunuz en az onuda alman icin 500 tl yatirman gerek diyor saka gibi

JuZzz

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
137
37
28

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Emin olmadığınız deneme bonusları paylaşmayın bak kaç kişinin parası kaldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...