Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Asya-Pin Yılbaşı Biletleri Hak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seyrek7221

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
742
253
63
şuana kadar 7 bilen görmedim varsalıyım sadece sen bildin seninki çeyrek bilet olduğu için 75 bin alırsın ama mutlaka bilenler vardır ne alırsın bilemem ama çok bilende olsa hiç almasan 4 5 yine alırsın
Insallah y ilk yazan sensin 2 bin ustu olursa 100 sana aticam

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,407
664
113
Ozaman 5 lira 10 lira verir yine dümene geldik. d
Ya 10 olsun yeterki gelsin iyi bi para 5 bin de olsa sonuc olarak bedava
valla kardeş düşün sadece bu forumda ve bu saat aralığında bile 7 yi bulan 2 kişi var daha biletlerine bakmamış önemsemeyen ya da başka forumlarda falan kaç kişi çıkar hesap et beklentin ne bilmiyorum ama 7 bulan da hatırı sayılır kişi olur ama yine de 7 den tatmin edici bir şeyler alırsın

agdekmn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
270
75
28
Arkadaşlar 7 bilen de en az 50 kişi vardır görüp görmemeniz önemli değil bu forumda yok başka 20 forum daha var twitter yorumlarına bakın. 7 bilen de en fazla alacağı altında 2000 TL dir ki rakamlar karışık da kabul ediliyor. Ben 6 bildim altın bilete en fazla geleceği 100 liradır çok Yükselmeyin genelde hüsran oluyor bu etkinlikler :)

Sefil

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
993
171
63
Arkadaşlar 7 bilen de en az 50 kişi vardır görüp görmemeniz önemli değil bu forumda yok başka 20 forum daha var twitter yorumlarına bakın. 7 bilen de en fazla alacağı altında 2000 TL dir ki rakamlar karışık da kabul ediliyor. Ben 6 bildim altın bilete en fazla geleceği 100 liradır çok Yükselmeyin genelde hüsran oluyor bu etkinlikler :)
Screenshot_20200101-051557_Chrome.jpg burda bişey varmı

farozlu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,767
624
113
Bu ortalamaya bakarsak, ayni uyelerden 5 6 bilenler daha çok, 4 daha az gibi, 4 5 6 bilenler cok olmadigi sürece bence 4 daha çok alıcak, çünkü geneli 5 6 bildim diyor şuana kadar 4 bütün forumlarda toplam 100 kişi görmedim 5 6 çok 4 5 6 bilen az farklı biletlerde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...