Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Asya-Pin Yılbaşı Biletleri Hak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

derman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
491
71
28
Aynı rakamlar tekmi sayılıyor çiftmi mesala iki tane 3 var

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
tabiki olacak..senin bilen bütün biletlerni dahil ediyorlar ki pay düşsün..sonrasında sana sadace bir biletine eklyorlar..Asya-pin grubu hep böyledir..Devletin milli piyangosu gibi milleti sömürür kandırır.
Eğer ödülü verilmeyecek biletler dahil edilecekse gerçekten bu saçmalık 24 biletin en az 7 8 bin tanesinde vardır tutan diye tahmin ediyorum ama bunu kazanan kişi sayısı maksimum 1500 - 2000 kişidir. Kişi sayısına göre paylaştırılsa bişeyler düşerdi , ama tutupta ödülü verilmeyecek biletleri dahil edeceklerse yazıklar olsun derim . Bakcaz görcez bakalım

dzmnduyar

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
48
9
8
Bir kişi 1 den fazla ödül aldığında sadece en büyüğünü alabilecek ama asıl soru şu kazandığı diğer biletler ikramiye paylaşılırken dahil olacak mı olmayacak mı ? Eğer dahil olacaksa ikramiyenin en büyük bölümü sitelerin gene kendine kalmış olur ki bu çok saçma . Bu konuda açıkça belirttikleri birşey yok
Kardes esas olay bu bencede eger katarlarsa cok cokuk ikramiye verirler ama soyle dusun altın amortiye bile 500 lra freebet veriyor ben orayi cozemedm

kartalite1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
831
608
93
Kardes esas olay bu bencede eger katarlarsa cok cokuk ikramiye verirler ama soyle dusun altın amortiye bile 500 lra freebet veriyor ben orayi cozemedm
Adamlar açıkladı kişi başı 1 tane bilet havuza dahil edilicek diğerleri edilmicek yani o paranın hepsi onlardan cıkıcak o konuda sorun yok suan tek sorun sonuclanmada daha prof yapabilirlerdi sonuclanma işini

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Şimdi konuştum siteden birisiyle dahil edilmeyeceğini söyledi . Eğer dahil edilmezse gerçekten 5 bilenler bile minimum 500 lira alır matematiksel olarak . Umarım sözlerinde dururlar

kartalite1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
831
608
93
6 bildiğim altın biletim var 800 lira civarımı alıcam 5k civarımı alıcam anlamadım o yüzden biran önce sonuclanmasını bekliyorm

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Adamlar açıkladı kişi başı 1 tane bilet havuza dahil edilicek diğerleri edilmicek yani o paranın hepsi onlardan cıkıcak o konuda sorun yok suan tek sorun sonuclanmada daha prof yapabilirlerdi sonuclanma işini
Bu şekilde oluyorsa ki öyle olacakmış hakkaniyetli bi şekilde de davranırlarsa hile hurda karıştırmadan güzel para kazanacak 5 bilenler bile. 6 ve 7 bilenler zaten yırtmış olacak diye düşünüyorum

kartalite1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
831
608
93
Max 100kişi 6 bilse baride en azından 2k alsak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...