Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin At Yarışı Hk.

stalinque

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
819
712
93
Arkadaşlar ben uzun zamandır at yarışını oynuyorum yani bilgiliyim bu konularda altılı ganyanlarda güzel paralar veriyor dün mesela 700 bin TL para verdi altılı ganyan forumda oynayanlar varsa 4 5 kişi toplanalım 2000 3000 TL'lik bı altılı yapalm tutturma ihtimalimiz yüksek olsun birnevi ortak kasa girelm diyorum😃

stalinque

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
819
712
93
Arkadaşlar ben uzun zamandır at yarışını oynuyorum yani bilgiliyim bu konularda altılı ganyanlarda güzel paralar veriyor dün mesela 700 bin TL para verdi altılı ganyan forumda oynayanlar varsa 4 5 kişi toplanalım 2000 3000 TL'lik bı altılı yapalm tutturma ihtimalimiz yüksek olsun birnevi ortak kasa girelm diyorum😃
Koskoca forumda at yarışı oynayan hiç yokmu dostlar...

marlonbranda

KOPKAPTAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
438
196
43
50 kağıt için millet 40 takla atıyo forum dilenci kaynıyor zor bu iş

Ortaköy

Ayrıcalıklı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,508
910
113
Dostum güzel bi kardeşe benziyorsun yol yakınken dön bulaşma 30 yıllık at yarışı oynayan biri olarak söylüyorum hiç bir zaman kazanamazsın yaşadığın strese değmez

stalinque

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
819
712
93
Dostum güzel bi kardeşe benziyorsun yol yakınken dön bulaşma 30 yıllık at yarışı oynayan biri olarak söylüyorum hiç bir zaman kazanamazsın yaşadığın strese değmez
abi haklısın bizim pederde 30 yıldır oynuyo ztn bulasma dıyo ama normal kumar yerine arada ona para atıyorum

Ortaköy

Ayrıcalıklı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,508
910
113
abi haklısın bizim pederde 30 yıldır oynuyo ztn bulasma dıyo ama normal kumar yerine arada ona para atıyorum
Boşver dostum hepsinden uzak kal emin ol sonu her zaman hüsran sadece para ile kalmaz kaybettiklerin kumar oynayan adam her zaman sürünmeye mahkumdur aileni çevreni dostlarını kaybedersin yaşayan biri olarak söylüyorum..

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,960
7,617
113
Bu at yarısını bilmediğim zaman kafadan bir kupon yaptım 6 lı gelmişti o zaman kupon kayıtlıdır halen 1 küsür milyar verdi. Sonra öğrendim yaptığım hiçbir kupon gelmedi bir tane bile

Yildiraygs87

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,005
1,995
113

Ekli dosyalar

sezermc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,288
756
113
Benim hesap cok güvenilir jojo gibi toplanın oynayın