Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

At Yarışı

Cuneyt

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
174
35
28
Diliranda Gülerce lerin yeni yavuzhani bunuda yazın bir tarafa

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Dinco yazik olmus 5 li ganyana ama yarin İstanbul programi guzel

insafsz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
206
46
28
Arkadaş konu açınca baktım bı progpama ilk ayak anası barmeyt sende bilirsin belki koştuğu zamanı kısa mesafe kum atiydi.
İkinci ayak ana catwalk ayzanin anadan kardeşi gelmezse bikini giyerim
Cüneyt hep orijin kosaydi neler olurdu neler

Cuneyt

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
174
35
28
Büyüyecek abisi tempo diye birşey var deneniyor yaş atladı hayvan sen yinede yaz bir kenara

Cuneyt

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
174
35
28
Hep koşuyor tabii ama bu atlar olmuş biri Maiden koşuyor zaten ovakartali Bursa kumunu koşar. Varsa giderci arkadaşlar buyursun :)

Cuneyt

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
174
35
28
Ben bir iki aydır oynamıyorum üstün körü baktım öyle koşularında izlemek lazım tabi

randomalice

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
337
116
43
Hep koşuyor tabii ama bu atlar olmuş biri Maiden koşuyor zaten ovakartali Bursa kumunu koşar. Varsa giderci arkadaşlar buyursun :)
Abi o sığır H.Çizik olmasa banko tek olur. O öküzün bindiği hiç bi atı tek atmam. canını çıkarıyo atların, çok dağınık at biniyo

Cuneyt

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
174
35
28
Cüneyt at yarısının iddiası olmaz bize gider yapıcam yarın makinaya atarsın paranı gelirse alırsın paranı kardeş bolsans
İddiası olmazmı at geçmesi bile var bu oyunun kuponu yapacam zaten yapar atarım buraya

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
İstanbul da 1. Ayak en basta 3 ay aradan sonra yaris goren ve Kocakaya nin tercihiyle Eyupşah ilk atim ondan sonrs kisa mesafeyi bulan ve kilosu da diğerlerine gore uygun olan ve istedigi avansi alirsa bir anda bitirebilecek olan Akdağ Fırtınası ikinci atim ve KV6 kazanip son yarisi sasirtici olan Sun Of Utopia ucuncu atim olup Last Number ve Neyzen de ilk ayakta gelebilecek diger atlar bu ayagi 5 atla geceriz biraz zor kosu