Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

At Yarışı

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
1. ayak 2 4 5 6 7 1
2. ayak 11 12 5 10 1
3.ayak 2 tek
4.ayak 2 tek
5. ayak 1 6 2
6. ayak 3 5 7 8 4 bursa altılısı çalışılmıştır isteyen değerlendirsin teklere bakar
400 lira vermis altili 4 te kalmissin son 2 ayak yok ama tebrikler teklerin gelmis 2 tekle altiliyi bulamaman ise hayal kirikligi

randomalice

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
337
116
43
At yarışına 20sene önce amcam altılı bulunca başlamıştım bırakalı 4 sene oldu resmen bir hastalık:) fakat ne kadar bıraksamda takip ederim kim ne yapıyor nasıl atlar var diye fakat eskisi gibi şampiyonlar yok bu zamanalrda, turbonun yavruları nasıl olacak diye merak ediyorum ama bir türlü sağlam iyi bi yavrusu olmayacak sanırım.
bunların dışında boldpilotu izleme fırsatım olmadı trapper kavranhan caş ağakaraca zamanlarında başladım at yarışına ama onların yarışları efsaneydi ha birde odin vardı araplardaki büyük yarış vardı unutmam odin 3yaşlı katılmıştı ağakaraca ile at başı olmuştu efsane yarıştı bir diğer aklımda kalan beni at yarışlarına bağlayan yarış trapper sorgunbeyi ve velocıraptor çim yarışıydı velociraptor kazanmıştı nekadar kumcu olsada o zamanın en iyi 2000 üstü çim şampiyonlarını geçmişti nitekim protesto sonucu kaybetmişti ama faul yapmasa bile kazanırdı o yarışı
izlediğim en iyi gazi koşusu caprice sheer honor yarışıydı sadettin boyraz yeni askerden gelmişti ve caprice ise uzuna gideceğinin sinyallerini veriyordu ayrıca o ata sempatim vardı kazandığında bende sevinmiştim:) hakkını yemeden bir diğer gazide inspector arsenic yarışıydı arsenic bende tekti:) burunla kaybetmiştim.
O trapper yarışında ben de Sorgunbeyi tekti, protestoyla kaybetmiştim 6lıyı hiç unutmam

randomalice

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
337
116
43
1,3 tutuyom ben de :) Valla hangisini atsan diğeri gelir ben de %50 hiç bi zaman denk gelmiyo :)

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Valla bugun Ugur Polat in gunu olacak gibime geliyor bir de Eyüpşah kumu noksan kosuyor gibi

randomalice

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
337
116
43
İyi yapmışsın kilo sıkıntı olmasa ben de tek atacaktım, güvenemedim. Bi de ilk ayaktan yatmaktan nefret ediyorum :)

insafsz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
206
46
28
Kafadaki 6da koşar İstanbul'da İzmir'den gelmiş ama şanslı bence

randomalice

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
337
116
43
4 hariç hepsi yazdım. Sadettin'i hiç bi kupona yazmamaya yeminliyim, ondan 4'ü yazmadım. Ondan gelecek para gelmez olsun

Excalibur80

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
177
43
Bundan sonra elimiz elverdiğince at yarışı hakkinda guzel programli kosular oldugunda burdan fikir alisverisleri yapabilecegiz herhalde aramizda altili ganyan falan oynayanlar vardir ve sadece altili ganyan degil atçılık hakkinda da konusabilecegimiz bir konu basligi olur bu imkani bize veren @Başkan a tesekkur ederim sonrasinda yarin İstanbul da guzel bir altili programi var ve yarina kadar analizleri yapip guzel bir kupon ortaya cikarabilecegimizi umuyorum ilk once bu konuya sampiyon bir atin ve hala rekoru kirilamamis (2400 m. 2:26 dk.) ve filmi de cekilen Sampiyon Bold Pilot i izleyerek baslayalim
Ulan tüylerin.diken diken oldu izleyince ilk okula gidiyodum babam vardiyalı bı iste çalışıyordu bekciydi aksamlari kupon yapardı gündüz bana verirdi kuponu bende okuldan sonra sıraya girer yatirirdim kuponları ne günler ne :)