Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

At Yarışı

JustWinner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,034
494
83
Sağ kulvardan geliyorrr öne geçti o da ne mavi boncuk inanilmaz bir atak yapip, pitirciği arkasina aliyor cok keyifli bi karsilasma sayin seyirciler evet sesleri duyuyorsunuz; dıgıdık dıgıdık dıgıdık
Mavi boncuk; boncuk dağitmiyor kimselere adeta yargi dağitiyor yargii

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Sağ kulvardan geliyorrr öne geçti o da ne mavi boncuk inanilmaz bir atak yapip, pitirciği arkasina aliyor cok keyifli bi karsilasma sayin seyirciler evet sesleri duyuyorsunuz; dıgıdık dıgıdık dıgıdık
Mavi boncuk; boncuk dağitmiyor kimselere adeta yargi dağitiyor yargii
:)))

JustWinner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,034
494
83
Sol kulvara bakiyoruz o da ne çitlenbik adeta bir baş gösteriyor ve atağa kalkiştii çitlenbikkk geliyor

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Ben de başkan :) Ahmet Hoca, Fatih Hoca, Suat Hoca falan
ayak içi Ahmet i tanıosun o zaman Fatih Hoca ile ben de çalıştım bi ara bizi çalıştırdı Dallas ta az idmanlara çıkarmadı Kireçburnunda da Fatih hoca arızaydı ama sopayla millete eline vururdu açın lan ellerinizi beni çok severdi kayırırdı beni :)

randomalice

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
337
116
43
ayak içi Ahmet i tanıosun o zaman Fatih Hoca ile ben de çalıştım bi ara bizi çalıştırdı Dallas ta az idmanlara çıkarmadı Kireçburnunda da Fatih hoca arızaydı ama sopayla millete eline vururdu açın lan ellerinizi beni çok severdi kayırırdı beni :)
Ben Kireçburnu'nda oynadım. Maç kaybettik Bağlar'dan eve kadar yürüttü bizi :)

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Ben Kireçburnu'nda oynadım. Maç kaybettik Bağlar'dan eve kadar yürüttü bizi :)
puhahahha sen de onun mağdurlarındansın he ama severdim onu yalan yok sizle hiç biz maç yapmadık öle hatırlıyorum bi ara Dallas ta Ahmet hocanın yerine çıkarken sizle bize ortak antranman yaptırıyordu o zamanlar

randomalice

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
337
116
43
puhahahha sen de onun mağdurlarındansın he ama severdim onu yalan yok sizle hiç biz maç yapmadık öle hatırlıyorum bi ara Dallas ta Ahmet hocanın yerine çıkarken sizle bize ortak antranman yaptırıyordu o zamanlar
Aynen Dallas'ta bayağı bi idman yaptık. Bizim 79 tayfası çok iyiydi ama kimse çıkamadı. Ben üniversite sınavına hazırlanırken bıraktım zaten. Bizden sonra sizin dönemden Erman Ergin çıktı bi tek başka da yok. Daha önceden de Zafer Biryol çıkmıştı