Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

At Yarışı

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Aynen Dallas'ta bayağı bi idman yaptık. Bizim 79 tayfası çok iyiydi ama kimse çıkamadı. Ben üniversite sınavına hazırlanırken bıraktım zaten. Bizden sonra sizin dönemden Erman Ergin çıktı bi tek başka da yok. Daha önceden de Zafer Biryol çıkmıştı
ben de en son Bitlis te Bitlis Özgüzeldere de oynadım profesyonel olarak 1 sene 24 yasında orda bitti

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
yok ya askerdim o ara hem askerlik yapıyordum hem futbol oynuyordum askerlik bitti İstanbulş a dönünce ufakten devam edim dedim başka şeyler girdi araya bıraktım yoksa oynardım

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
yok ya askerdim o ara hem askerlik yapıyordum hem futbol oynuyordum askerlik bitti İstanbulş a dönünce ufakten devam edim dedim başka şeyler girdi araya bıraktım yoksa oynardım
inanır mısın 2000 yılında Marmara Üniversitesi sopr akademisi sınavına girmiştim neyse finale kaldık futbol antrenörlüğü bölümü çok istiyordum neyse son 150 200 kişi fln kaldık 20 kişi alcaklardı abi sağına bakıyorsun futbolcu soluna bakıyorsun futbolcu hatırlarsın belki Ceyhun Eriş vardı o zaman Galatasaray alt yapısındaydı yeni oynamaya başladığı zamanlar fena torpil dönüyordu kaç tane alt yapıdan futbolcu vardı Ceyhun iki pas verdi ertesi gün bi baktım 1. olmuş biz piyadaka yokuz 20 dk. tam saha maç yaptırıyolar 20 dk. nedir ya inan ayağıma 3 defa top geldi ama finalden önce slalom testi vardı en iyi 26 saniyeye tam veriyolardı düşün ben 24.28 saniyeyle 1500 kişi arasında 2. olmuştum Ceyhun yanıma bile yaklaşamadı orda işte onlar fln hep soğuttu beni torpil çok dönüyordu inan tanıdıklarım vardı ama bileğimin hakkıyla kazanim dedim olmadı hep o alt yapıdaki futbolcuları aldılar

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
ne yarış oldu be helal Dombra sana da helal El Nino süper bir mücadeleydi inatçı Dombra nın inadı yarış kazandırdı ona

Hasant

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,150
304
83
Sirinyer 6. Kosu kim kazanacak simdi 15 yil sonra at yarisi oynayacagimda :)
Varmi ikili uclu onerebilecek ganyan basilacak at varsa oda olur :)

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
kanka 5 li ganyana üzülüyorum ya 13 gelirse üzülürüm 5 li ganyana yanlışlıkla gel ünal amca nın yerine toros aslanını yaz ya bir önceki ayak 4 attı ya ordan karıştırdım galiba neyse ki 4 lü ganyanda karıştırmamışım
sen nasıl yazmadın burda ünal amca yı ya valla üzüldüm

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
inanki 13 gelsin 5 li ganyan ın en az 1000 lirası var bak gör bir yanlışlık bana belkiş 1000 liraya mal olacak

randomalice

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
337
116
43
kanka 5 li ganyana üzülüyorum ya 13 gelirse üzülürüm 5 li ganyana yanlışlıkla gel ünal amca nın yerine toros aslanını yaz ya bir önceki ayak 4 attı ya ordan karıştırdım galiba neyse ki 4 lü ganyanda karıştırmamışım
sen nasıl yazmadın burda ünal amca yı ya valla üzüldüm
Arkadaşım kupon verdi onun kupona son ayak 13 ekledim oynadım, sağlık olsun ya idmanlıyız başkan kaybetmeye :)

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
13 ün de kolay kazanacağını umuyorum son 200 de grubu ekarte eder gibime geliyor