Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Ateri Salonları

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,434
6,676
113
Arkadaşlar Merhaba,

Çoğunuz Play Station gençliğisiniz farkındayım :) ama bizim zamanımızda Atari salonları vardı. Son 100 metre kala depara kalkar cebimizde ki son kuruşa kadar jeton alırdık. O dönemi hatırlayanlar varsa sevdiği oyunları bir paylaşsın bakalım nostalji yapalım.

hayrofrely1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
350
70
28
Art of fighting diyr oyun vardi her bolum 58 saniyeydi gecince 1 jrton hakki verdi hic 9 . Uncu bolum3 gecememistim ne gunlerdicbe duygulandim ,

VenceremosBA

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
712
148
43
Cocuklugum o salonda geçti yeraltı bir pasajdaydı. Abim işletiyordu salonu. Ben bedava oynuyordum en sevdiğim oyun King of Fighters'dı. Sanırım 98 versiyonu daha güzeldi oyunun. Onun dışında Snow-Bros vardı. Tekken, Street Fighters, Mortal Kombat.. hey gidi zaman.. Şimdi o eski heyecan yok artık. Ben o eski Türkiye'yi özlüyorum. Şimdi insanlar korkudan çocuklarını tek başına bırakamıyor bile. Ülkemin durumu içler acısı şimdi maalesef :(
Art of fighting diyr oyun vardi her bolum 58 saniyeydi gecince 1 jrton hakki verdi hic 9 . Uncu bolum3 gecememistim ne gunlerdicbe duygulandim ,

gurkan018

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
795
844
93
Kovboy oyunu vardi onu oynardim ken ryu adamlarim benim :) mortal kombat tekken snow bross haggar captain komando bicakli adami alirdim aklima gelenler bunlar

tonysfr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
512
105
43
Ne jetonu bakır tel ile kredi yapmayı bilmiyorsanız atariciyim demeyin :)

sergeninho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,030
436
83
okuldan kaçınca çok oynardım.
eski atari salonlarının olduğu dükkanların önünden geçerken hala duygulanırım.
snow bros , nickfury-punisher , cadillac dinasourus, neo geo cup 98 en çok oynadığım oyunlardı.

bazukacı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,615
675
113
kaptan komandoyu bilir misin blues ben senden büyüğüm belki hatırlamazsın bu oyunu.ne oynardım be adamım mack ( çift bıçaklı olan )

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,925
2,043
113
ben beygir yarisi oynuyordum :) son 200 metre kala kolu ileri geri yapip 2 tusa birden ayni anda basinca sprinte kalkiyordi kolu oyle bir ileri geri yapiyordum ki hizlica... o an enseye bi tokat geliyordu yavas ol hayvan kolu kircan diye (atari salonunun sahibi) :)
Hele o jetona delik delip iple baglayip jetonu atip geri cekmeler ya da jeton haznesine tel sokmalar :) yapmayan yoktur heralde. Ama benim kumarbaz olacagim o zamandan bellkymis o kadar spor oyunlari varken ben beygir kosturuyordum :)
Ozledim valla ya. Playstation falan nerdeee. Lisede iken daha telefon turkiyeye yeni girmisti isadamlarinda vardi anca kolum kadar telefonlar :)

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,925
2,043
113
Hagar vardi herkes o oyunu oynardi. 90 larda cok modaydi

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,925
2,043
113
Ben oyunlara baya yabanci kalmisim.. gecen sene yegenim dedi ki amca fifa oynayalim biliyormusun dedi. Bilmezmiyim fifa98 i cok iyi oynardim.dedim. Surat ifadesini gormeliydiniz :) naapalim.modelimiz eski :)

Masterchef25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
627
203
43
Benim babamın atari salonu vardı ve benim girmem yasaktı :(
Ve tabiki civardaki bütün atari salonlarına da almıyorlar di :(
Sonradan bilardo salonuna çevirdi ve ben lise çağında oradan dışarıya çıkmadım hiç :)