Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tenis ATP - TEK : Wimbledon (Birleşik Krallık), Çim

kilmerknock

Emekli Prof.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
167
93
28
Geçen yılki finalde de ikisi karşılaşmış, maçı carlos kazanır demiştim. Novak bir yıl daha yaşlandı, carlos ise daha da kendini geliştirdi. Novak dizden sakat, carlos fix. Normal şartlarda carlos rahat kazanmalı. Ama carlosun kazanmasını asıl garanti kılan durum şu, novak kazanırsa federer'in wimbledon kazanma rekorunu kıracak, tenis tanrıları buna müsade etmez. Adam sırf rekoru kırmak için sakat sakat turnuvaya katıldı, ama başaramayacak.

Tabi ki yatırım tavsiyesi değildir.

MandıraFilozofu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
804
165
43
Kırarak başladı alcaraz yaşlı kurdu evire cevire yenip 3-0 ile uğurlayacak

Lazistan08

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,054
940
113
üfff biz ne izliyoruz, djokovic sıkıntılı başladı - nazar değmesinde alcaraz ağır favori gibi.

Lazistan08

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,054
940
113
1 oyun 15 dk sürdü nerdeyse ve kırdı alcaraz

Lazistan08

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,054
940
113
djokovic mental olarak maça gelmemiş,aklı başka yerde :D

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,406
22,683
113
Djokovicin diz sakatlığına hala güvenmiyorum alcarazın enerjisi yeticektir zaten tartışılmaz bir oyuncu bence net alcaraz kazanır djokonun seyircilerle arasıda bozuk bu turnuvada destekler alcaraza kayabilir buda bi faktör bir devrin sonuna geldik artık djokonunda son turnuvaları ama alcaraz bana göre 2 adım önde yinede set alabilir djoko benim tahminim alcaraz kazanır ve 3.5 üst
@yasyn55