Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu AvivaBet 20 TL Deneme Bonusu

Canemel3535

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
97
21
8
Bnde yaptım 1.500 tl kadsr sonra kaybettim bilerek dediler 200 tl olması lazım eyvallah 150 yaptım hala kısa bir süre diyip duruyor ana bakiyeye geçirdiği yok ortalamaca aradılar da bekle babam beklereler yatırmazlar
Odeme alan varmı arkadaşlar ben 191 tl kazandım burdan biraz evvel beni engelledi neden ana bakiyeme gecrmyorsunz, dedim aranacksin dedi engelldi odeme yapmıyor

Giannis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,115
668
113
Odeme alan varmı arkadaşlar ben 191 tl kazandım burdan biraz evvel beni engelledi neden ana bakiyeme gecrmyorsunz, dedim aranacksin dedi engelldi odeme yapmıyor
bende bugun zor bela ana bakiyeye geçirttim 50 yatırım yap 1.50 dan oyna 200 çek dediler 50 tl yatıracagımı sanmıyorum odemez bunlar

Giannis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,115
668
113
Yapma başkan ben 25 saattir yazıyorum oyamıyorlar sürekli güncelleme var falan diyorlar bakiyem 300 yalan hep dolandırıcı bunlar kimse yatırmasın
bende yazdım sürekli ana bakiye eklediler suan bakiye 159 bide 141 bonus gözüküyor

Ege035

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
391
76
28
Hiç inandırıcı gelmiyor çevrimi tamamladım yatırım istiyor onud 10 kat çevrim istiyor vazgeçtim yatırım falan yapmam

Pranzbrand

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
99
24
8
Ben yattrim yaptım ana paramı kaybettim saat 5 ten beri odeme bekliyorum 24 saat kuralı var 24 saat te ödenecek dedi

Giannis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,115
668
113
Ben yattrim yaptım ana paramı kaybettim saat 5 ten beri odeme bekliyorum 24 saat kuralı var 24 saat te ödenecek dedi
keske yapmasaydın sabah canlı destekle konustum parayı çekebilmeniz için ilk yatırım bonusları alıp onları çevirmeniz lazım dedi vazgeçti bakiye hiç ettim

Pranzbrand

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
99
24
8
Böyle avivanet felan tam dolandrci siteleri nie pqylasiyorsunz 2 gundur oyaliyorlar 50 gitti benim canlı engelldi seresfzilik yapılan

HAYALET07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
464
107
43
Maalesef efendim 20 tl deneme bonusumuz mevcut değil