Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Avrupabet 25₺ Deneme Bonusu Yatırımsız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

corciya

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
72
14
8
Arkadaslar bu siteye sakın yatırım yapmayın 150 tl yatırım yaptım 30 tl bonus aldım ve bir slot cevrimi var dendi sonra islem gereceklesti ... ilerleyen zamanda hesabım 1300 olunca 1000 tl cekim verdim baktımki ret ediyor eeee konu bfrdan baslıyor artık neden red dedim efendim cevriminiz tamam değil nasıl yani 1,5 saat 5t spinle cevrim yapacaksınız dediler sakamısınız dedim baktım böyle devam ediyor canli ekiple konusurken bir yandanda cevrim yapıyorum 1,5 saat deği andan itiraban 45 dk daha cevrim yaptım sordum simdi ne 1,15 dk efendim dediler tam serefsizlik böyle bir sey olabilirmi tabiki bütün parayı kaybedince cevriminiz tamamlandı demezlermi hele biri geldi canlıya yöneticiyim 1,5 saat aktif olaaksınız paranızıda saat 09,00 da cekeceksiniz işin özeti tam bir dolandırıcı sitel avrupabet kesinlikle kapılmayın hele senol diye hitap etmesin birde beyfendi siz 7,5 tl den hemen cevrim yapıp onbes dk sonra cekim istemissiniz diyor olaya bakın ya ne demek bu isterim istemem ve o yüzdenmis saat cevrimi saat aktif cevrimi duyan arkadaslar oldumu acaba ve konusmaları dosyada gönderiyorum photo_2020-10-23_21-11-39.jpgScreenshot_1.pngScreenshot_2.pngScreenshot_3.pngScreenshot_4.pngScreenshot_5.pngScreenshot_6.pngScreenshot_7.png

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
sitenin url'si nedir kardeşim fake olma ihtimali yüksek

corciya

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
72
14
8
Fake site tokatçıları çok var.. bu forum üzerinden sitelere giriş yap sorun yaşamazssın geçmiş olsun :(
tsk bu form u takip edeceğim tabiki ama site yönetimininde bu site için acılan konuları engellemesi lazım tsk

corciya

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
72
14
8
Fake site tokatçıları çok var.. bu forum üzerinden sitelere giriş yap sorun yaşamazssın geçmiş olsun :(
dostum anlayamadığım sitede banlandım bu bir ikincisi sitenin bas sayfasında bu dolandırıcı sitenin reklamı konusu vra ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...