Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Avrupabet 25 FreeSpin Deneme Bonusu

Sefil

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
987
168
63
Daha önce deneme promosyonumuzdan faydalandığınızı görmekteyim. Bu neden'den dolayı malesef hakkınız bulunmamatkadır. Dilerseniz yatırım yapmanız durumunda bonuslarımızdan faydalanabilirsiniz.

Berat2010

Bjk...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,176
5,461
113
Bende almıştım deneme bonusu eklediler öle bişey demediler şans

Volkan3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
677
313
63
İlk defa uye oldum adini sanini smdi duydum sitenin bana ip cakismasi yazdi daha mesaji okuyamadan yuzume kapatti haha guluyorum ne diyim :)

Worlddown

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
119
14
18
Çok bozdu kendini avrupabet. Freespin için değmez benden söylemesi..

Worlddown

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
119
14
18
Sakin beyler. Etkinlik yaparken kelime oyunu yapan Burolar için birbirinizi kırmaya değmez..

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,920
63,904
113
Beyler saygılı olalım konu amacını aşmasın

xaero571

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
707
116
43
az önce üye oldum desteğe bağlandım daha önce bonus almışınız dedi yüzüme kapattı :)

mikimik

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
100
20
18
Daha şimdü üye oldum Daha önce almıssınz detip kapattı dalga geçiyolar -,-

RSLL13

Üye
Yeni Üye
47
6
8
Bana da sms atmıslar, az önce girdim istedim, deneme bonusumuz promosyonumuz bulunmamaktadır diyip suratıma kapattı. Daha sonra tekrar bağlanıp promosyonun bulunmuyorsa niye sms atıyorsunuz dedim, ufak bir karışıklık olmuş dedi. ufak bir karışıklığınızı s...... diyip kapattım. Ömür boyu para yatırılmayacak siteler listesine kafadan giriş yaptılar tebrik ederim kendilerini. :D