Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Avrupabet 25 FreeSpin Deneme Bonusu

mikimik

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
100
20
18
Şimdü.istedim verdi daha önce almıssınz die kapatılanlar deneyün şansınızı

mikimik

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
100
20
18
Çevrim şartı nedir bilader öğrenirsen söylermisin?
Frebetten çıkan tutar kadarçevrim tamammış yatırım şartı yok 100 yap çek dedi destek, diamond strike oyna frebetten 5 tl çıktı 60 kurustan 5-6 kere freespin yakalım 89 oldu :D

smartdogs

Üye
Yeni Üye
12
1
3
Frebetten çıkan tutar kadarçevrim tamammış yatırım şartı yok 100 yap çek dedi destek, diamond strike oyna frebetten 5 tl çıktı 60 kurustan 5-6 kere freespin yakalım 89 oldu :D
Şimdü.istedim verdi daha önce almıssınz die kapatılanlar deneyün şansınızı
ben şimdi senin bu yazıyı görüp ilk defa üye olup istedim verdi aynı şekilde diamond strike 'da 3 kere free spins yakaladım ama yakalamaz olaydım ödemiyorlar dostum ! bana canlı destek papara ile veya banka havalesi ile çekebilirsin dedi sadece HATTA PAPARA Büyük yazıyla olanıyla mı vereyim dedim evet efendim dedi PAPARA ile verebilirsiniz dedi canlı destek ama ancak hemen işlem reddedildi ve hemen sonrasında Client Locked hesabımı kitledi mahluklar 149.40 try yapmıştım beyler alabilirmiyim parayı sizce ! 100 tl olarak ! hakkım sonuçta !

Ekli dosyalar

gursoybey

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
53
12
8
ben şimdi senin bu yazıyı görüp ilk defa üye olup istedim verdi aynı şekilde diamond strike 'da 3 kere free spins yakaladım ama yakalamaz olaydım ödemiyorlar dostum ! bana canlı destek papara ile veya banka havalesi ile çekebilirsin dedi sadece HATTA PAPARA Büyük yazıyla olanıyla mı vereyim dedim evet efendim dedi PAPARA ile verebilirsiniz dedi canlı destek ama ancak hemen işlem reddedildi ve hemen sonrasında Client Locked hesabımı kitledi mahluklar 149.40 try yapmıştım beyler alabilirmiyim parayı sizce ! 100 tl olarak ! hakkım sonuçta !
Bende şimdi çekim talebi verdim paparayı benimde reddettiler banka havalesi ile yapın dediler şimdi onu yaptım bakalım ne olacak?

mikimik

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
100
20
18
Valla bilmiyorum dostum, ben 100 e tamamlamak adına rulete girdim kasa bitti tabi :D havele mavale dene belki gönderir

smartdogs

Üye
Yeni Üye
12
1
3
Valla bilmiyorum dostum, ben 100 e tamamlamak adına rulete girdim kasa bitti tabi :D havele mavale dene belki gönderir
ya bende niye göndermiyorlar ya hesaptada müşteri kilitli yazıyor :( ve zaten hesap açıkken de Düzeltma Alt yaptılar yapılmıştı nedir bu bendeki şanssızlık ya :(
Valla gönderdiler az önce geçtiler havaleyi
ya bende niye göndermiyorlar ya hesaptada müşteri kilitli yazıyor :( ve zaten hesap açıkken de Düzeltma Alt yaptılar yapılmıştı nedir bu bendeki şanssızlık ya :(

godfather

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
642
608
93
site hakkında şikayetlerde var ama sonuçta yatırımsız

gursoybey

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
53
12
8
açılırsa benim hesapta sen hangi yöntemle 100'ü çekmiştin dostum düşük ihtimal benim hesabı da geri açarlarsa bende direk senin yaptığın havaleyle vereyim de sen hangisyle yaptın :( ?
Kral ben banka havalesi talebi verdim yarım saat 45 dkka içinde gelsi havale