Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Avukat Hk.

TheMachine

Makina
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,618
818
113
Peki cezalarıma e devletten nasıl bakacağım bakayım varmı yok mu bilen varmı :D

olivero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,106
1,543
113
02168220159 ARKADAŞLAR BU İSTANBUL (Anatolia) Numarası ülkü avukat numarası olarak mesaj atmış adınıza gelen tebligat cevaplanmamıştır diye geri dönüş yapınız.
Bende aradım bana 58 bin tl ceza olduğunu soledi uzlaşma yaparsak 19450ye düşeceğini soyledi uzlaşma yapalım dedim ödemeyi aniden yapın dediler tcmi soleyin dedim yüzüme kapattılar bu bir dolandırıcılık mıdır acaba e devletimde de herhangi bir borç bulunmuyor bilen biri aydınlatabilir mi.
Tüh bana denk gelseydin sana 7 sulaleni de soylerdim 🤣🤣🤣 tam keklikmissin tc soylese verecektin yani???

Kardeşim inanmayin böyle şeylere 0850 bile alıyorlar artık...

Ne derse desin e devlette gormedigin sürece inanma

TheMachine

Makina
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,618
818
113
Tüh bana denk gelseydin sana 7 sulaleni de soylerdim 🤣🤣🤣 tam keklikmissin tc soylese verecektin yani???

Kardeşim inanmayin böyle şeylere 0850 bile alıyorlar artık...

Ne derse desin e devlette gormedigin sürece inanma
E devlette ne yazsam çıkar bakmak istiyorum :)

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,857
7,444
113
Eminiz demi hâla bi korku var içimde yawsaklar kötü trolledi beni
Dolandırıcı net . Aynısı geçen sene başıma geldi telefonda konuştuk, tebligatın var merkez postaneye gelmiş sana ulaşmamış 20 k ceza yedin dedi akşama kadar 6 k ödersen dosya kapanır vs. Allahtan param yoktu o zaman yoksa tufaya düşerdik. Ararlarsa açma bi daha

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,523
44,632
113
02168220159 ARKADAŞLAR BU İSTANBUL (Anatolia) Numarası ülkü avukat numarası olarak mesaj atmış adınıza gelen tebligat cevaplanmamıştır diye geri dönüş yapınız.
Bende aradım bana 58 bin tl ceza olduğunu soledi uzlaşma yaparsak 19450ye düşeceğini soyledi uzlaşma yapalım dedim ödemeyi aniden yapın dediler tcmi soleyin dedim yüzüme kapattılar bu bir dolandırıcılık mıdır acaba e devletimde de herhangi bir borç bulunmuyor bilen biri aydınlatabilir mi.
Sen bari yapma be kardesim.bu islerin icindesin nasil boyle biseyden suphe dersin.bu konu en az 100 kez acildi.bana hergun geliyor bu msjlar

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
kanka ana avrat söv kapat xD

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
Olum kaç yıldır oynuyorsunuz hala bu numaralara düşecek misiniz :) Yapmayın Allah aşkına xD Adamlar tc söylese atacak mıydın parayı merak ettim :D öyleyse tc'ni ben bile söylerim bi 2bin at :D