Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu AxBet Herkese 25 TL Deneme Bonusu

CHOSENONE

Üye
Yeni Üye
37
16
8
Dolandirici bu site ufak meblağlari oduyorlar ama buyuk para kazanirsaniz icerise kalir. Turlu turlu bahaneleri var. 100tl para yatirdi benim birader. Bonus almadan oynadik baya bi para kazandik sonra bize dediler ki 640tl cevriminiz var. Neymis efendim girdigimiz freespinlerden kazancimizin cevrimini yapacakmisiz. Neyse yaptik ettik kasa oldu 2k . Ve final. Finans biriminde guncelleme varmis cekim kisitlamasi koydular ve para iceride kaldi.

Capillatuss

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
59
16
8
Ne durumlara düşmüş siteler Ulan 100tl yatırım yapsam 2.00 oran rahatlıkla bulurum 200tl yapar çekim yaparım. Bu nasıl bir mantık aklımızla dalga geçiyor bunlar

emo15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
675
158
43
ya babalar dara düştük deneme bonusu kovalıyordum arkincolonybette 30 tlyi 1000 lira yaptık şansa 🤦🏻‍♂️😂

ödeme yaparlar mı acaba 100 tl yatırım şartı var

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
arkiler ben önceki altyapısında deneme bonusunu 3 kere çevirdim 100 tl yi yine de ödemediler çevrim yanlış diye yanlış falan değil dalga geçiyorlar yatırım falan yapmayın sakın
Aynen bu site buyuk hırsız brnım yakın arkadasda burda oyun aldı paraya el koydular hesabında kapatmadılar he tam kanıbozuk sıtedır amandıyım uzak durun

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
ya babalar dara düştük deneme bonusu kovalıyordum arkincolonybette 30 tlyi 1000 lira yaptık şansa 🤦🏻‍♂️😂

ödeme yaparlar mı acaba 100 tl yatırım şartı var
Ayıptır sölemesi 20 TL deneme bonusu ile 3000 çektim 50 yatırımlıydı sıte normalde ters değilse 1000bini rahat gonderır hıc dert etme

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
Ayıptır sölemesi 20 TL deneme bonusu ile 3000 çektim 50 yatırımlıydı sıte normalde ters değilse 1000bini rahat gonderır hıc dert etme
Bu sıte deıl yanlıs anlasılmasın ama burasıda rahat oder benim fikrim

Ferat123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,825
917
113
harbi mi diyosun sen çektin mi 😂 acayip dardayım yalan ederlerse kötü olur
Benim hiç o siteye yatırımım yok ama çok duydum zaten altyapı kiraları 150-200 bin bu bahsettiğin site bayadır piyasada senin 100 liraya konacağını sanmam ama genede canlıya bi sor yatırım yaptığın tutarı ana para çevrimini tamamlarken kaybedersen genede bonusu çekebiliyormusun

emo15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
675
158
43
Benim hiç o siteye yatırımım yok ama çok duydum zaten altyapı kiraları 150-200 bin bu bahsettiğin site bayadır piyasada senin 100 liraya konacağını sanmam ama genede canlıya bi sor yatırım yaptığın tutarı ana para çevrimini tamamlarken kaybedersen genede bonusu çekebiliyormusun
kanka çevrimi yokmuş 100 tlnin yatır sonra çek diyo

Galatasaray715

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
509
306
63
Yeni altyapiya üye olalım dedim ip dediler vay arkadaş ya 😂

kondeees

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,279
19
38
Axbet
Bu siteye sakın paranızı yatırım yapmayın 400 TL bakiyem sıfırladı piyasa yapmak için alt yapı degistirmis duyurulur..paraniza cokebilir. Yatırım bonusuu kullanmadım Bonus tuzağına takılmamak için haksız kazanç bahanesiyle coktuler düşük mikrarda yatırım 50 TL çekimde haksız kazanç sacmaligi yapmıyorlar yüksek bakiyede herturlu bahaneleri var dikkat edin

Son düzenleme:

Gecekor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,328
429
83
Şimdide bu çıktı 1000 TL yap 100 yatırım yap 250 çek siteler batıyor galiba
Hocam bu site 1 sene önce dolandırıcı diye konular vardı forumlarda demekki devam ediyorlar. YouTube’da de var dolandırıcı değilim Oldukları ben paycelden para atmıştım 100 TL 500 küsür lira bakiyemi sıfırlayıp hesap kapattılar

kondeees

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,279
19
38
Hocam bu site 1 sene önce dolandırıcı diye konular vardı forumlarda demekki devam ediyorlar. YouTube’da de var dolandırıcı değilim Oldukları ben paycelden para atmıştım 100 TL 500 küsür lira bakiyemi sıfırlayıp hesap kapattılar
Bizden söylemesi duyurulur.

Dnirses

Tek golden yatan üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,366
336
83
Düzgün site olsa böyle bonus vermez zaten