Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Axessbet 50₺ Freebet ya da 100 Freespin Deneme Bonusu

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,919
12,005
113
Bonus talp yerınde ✔ cıktı ama oyunda yok
Banada ole oldu ilk baglandim bonus talep dedi yapdim cikdi oyunda yok bidaha baglandim burdan biz yapiyoruz dedi tas tas gecer gibi ekledi monkeysde 400 cikdi baglandim duzeltmek icin aninda mesaj atti sadece bonanzada gecerli diye. Dedim 3 4 oyunda gecerli bonanzayami dondunuz sadece bu sefer pragmatik yazdi pek guven vermiyo gibi yaniltirlar ins 250 sabitledi 100 olunca atarim artik bide yatiran var onlarin cevaba gore artik bakalim

SeatLeon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,141
953
113
1.30 saattir ödeme yapmıyor, çekim bekliyor..

Pikaçuu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
69,069
24,677
113
Banada ole oldu ilk baglandim bonus talep dedi yapdim cikdi oyunda yok bidaha baglandim burdan biz yapiyoruz dedi tas tas gecer gibi ekledi monkeysde 400 cikdi baglandim duzeltmek icin aninda mesaj atti sadece bonanzada gecerli diye. Dedim 3 4 oyunda gecerli bonanzayami.dondunuz sadece bu sefer pragmatik yazdi pek guven vermiyo gibi yaniltirlar ins 250 sabitledi 100 olunca atarim artik bide yatiran var onlarin cevaba gore artik bakalim
Hangı ıyunda denım sımdı eklenınce

Pokerapoo16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
818
313
63
BONUS KAZANCI MAXIMUM 250 TL YATIRACAGIN 100 TL ILE 750E KADAR KAZANC SAGLAYABILIYORSUN ZATEN . KURALLAR BASINDAN BERI BOYLE EKSIK BILGI VERMEYİN

Taiffa

Ehl-i Keyf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,598
2,940
113
Daha kimseye ödeme yapmadılar hala bekliyor çekim
Ödeme durumlarına göre bekleyin derim

SeatLeon