Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Az Kaldı !

mercan34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
143
30
28
1989997841 paparam
Kralım bizi de gör öğrenci gibi takılıyoruz ne pin ne o ne bu atıver bir seyler yuzumuz gülsün

bazukacı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,615
675
113
Iskembeyee bak bee
çüşşşşşşşşşşşşşşş desem kırılırsın değil mi yeğenim.
işkembe dediğin şey hayvan da olur.
sanırım sen bunu bilemeyecek kadar eşşeksin.
sakın anırma lütfen...bırşşşşşşşşşşş geahhhgeahhhh geahhhhhhhhhhhhhburıburıııııııı

Chaseur

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
485
81
28
çüşşşşşşşşşşşşşşş desem kırılırsın değil mi yeğenim.
işkembe dediğin şey hayvan da olur.
sanırım sen bunu bilemeyecek kadar eşşeksin.
sakın anırma lütfen...bırşşşşşşşşşşş geahhhgeahhhh geahhhhhhhhhhhhhburıburıııııııı
Seni mide kelepcesi anca kurtarir ;)

bazukacı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,615
675
113
işte sen dava dıyınce dedım surec uzamasın sıralamaya gore gıt dogru basvuruları yap dıye dedım
bizim çookkkk eskilerden sene 60 larda bir bakanımız isviçreye gider isviçre denizcilik bakanıyla tanışır ve istemsizce güler isviçreli bakan şaşırır ve sorar hayırdır azizim neye güldünüz.bizim bakan cevap verir kusura bakmayın ama isviçre de deniz yok ama siz denizcilik bakanısınız garibime gitti der.isviçreli bakan (maalesef) cevabı yapıştırır.azizim sizde de adalet yok ama adalet bakanlığı var biz gülüyor muyuz aq. der. :D

bazukacı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,615
675
113
Seni mide kelepcesi anca kurtarir ;)
bak güzel kardeşim istirham ediyorum tanımadığın insanlar ile sohbet etmek istiyorsan böyle işkembeye bak seni kelepçe kurtarır vb.söylemlerden uzak dur.( Blues işte hoşnut olmadığım durum bu ergenliğe yeni adım atmış çocuklarla beni muhattap etmeyecektin )

bazukacı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,615
675
113
Erdem Bey bana ait olduğunu iddia ettiğiniz resmi kaldırmanızı rica ediyorum.Bana ait olsa dahi buna hakkınız olmadığını düşünüyorum.( Bakınız yukarıda öküzün birisi işkembeye bak deme hakkını ve cesaretini buluyor kendisinde ) 200 jeton çekilişi etkinliğinden de hür irademle çekildiğimi buradan tüm foruma ilan ediyorum.umarım 1 mesajı olan 7 üyeden birisine çıkar.