Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Aziz Yıldırım & Ali Y. Koç Canlı Yayın Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pithrarion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,563
781
113
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, başkan adayı Aziz Yıldırım'a daha önce yaptığı canlı yayın teklifini bugün kongrede yinelemiş "Ayrılış şekline içim acıdı. Basın açıklaması yapılmış, onların iddialarının hepsi boş. Sayın başkan çok geç değil, saat 5'e geliyor, haydi bu akşam çıkalım televizyona... Tarihte son kez bu teklifi yapıyorum; istiyorsanız istediğiniz yerde buluşalım ve konuşalım" demişti.

AZİZ YILDIRIM KABUL ETTİ

Aziz Yıldırım yaptığı açıklamada, "Sayın Başkan Ali Koç’u aradım. Kendisinin seçeceği bir ulusal kanalda, baş başa, moderatörsüz bir şekilde kendisiyle konuşabileceğimizi ilettim. Kendisinin seçeceği ulusal bir kanalda bu akşam canlı yayına çıkacağız" dedi.

SAAT 23:00 Habertürk TV

Evet sizce neler olur?

Son düzenleme:

redkit07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,111
433
83
Nerde ne zaman belli oldu mu acaba

Teksin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
265
54
28
reytıng rekoru kırılır

snopy1991

Beni gınayan benim köyneğimi giysin
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
913
367
63
Vaziyet alın ortalık karışacak

sello

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
444
157
43
22.30.now büyük kavga var ohoooo AZİZ YILDIRIM

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, başkan adayı Aziz Yıldırım'a daha önce yaptığı canlı yayın teklifini bugün kongrede yinelemiş "Ayrılış şekline içim acıdı. Basın açıklaması yapılmış, onların iddialarının hepsi boş. Sayın başkan çok geç değil, saat 5'e geliyor, haydi bu akşam çıkalım televizyona... Tarihte son kez bu teklifi yapıyorum; istiyorsanız istediğiniz yerde buluşalım ve konuşalım" demişti.

AZİZ YILDIRIM KABUL ETTİ

Aziz Yıldırım yaptığı açıklamada, "Sayın Başkan Ali Koç’u aradım. Kendisinin seçeceği bir ulusal kanalda, baş başa, moderatörsüz bir şekilde kendisiyle konuşabileceğimizi ilettim. Kendisinin seçeceği ulusal bir kanalda bu akşam canlı yayına çıkacağız" dedi.

SAAT 22:30 NOW TV (Yağız Sabuncuoğlu)

Evet sizce neler olur?
Now Tv tüm reklam gelirlerini Fenerbahçe Spor Kulübü'ne verecekse olur .

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,218
9,909
113
Aca

AZİZ YILDIRIM KABUL ETTİ

SAAT 22:30 NOW TV (Yağız Sabuncuoğlu)

Evet sizce neler olur?
Açıp izleyelim

Basketmatik01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,979
903
113
Now yayın akışında yokki böyle program

frenkeştayn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,976
1,375
113
Spor haberlerinde yok böyle bişe kim uydurdu

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,524
2,164
113
Çocuk gibiler valla olaya bak 😃

aydinci1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
909
138
43
Habertürk'ü reddetmiş Aziz Yıldırım Now'da olacak sanırım.Fena bir şey bekliyor bizi

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,139
6,143
113
Aziz baktı kaybedecek son kozumu oynayayım dedi 2 haftadır cıkmam cıkmam dıye zırlıyordu

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,139
6,143
113
Aziz kaybeder zaten cikmasada ciksada bunamis o artık. Besiktasliyim ama Ali Koç baskan olmalı devam etmeli
Ya kanka azizin son senesinde takımda hasan ali kaldırım orta saha oynuyordu ag dunya zarara soktu takımı götü zor dogrulttu adam kac senede tam ekonomisi iyileşti takımın kadrosu iyi oldu hemen ortaya cıktı yine az seytan değil

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Abi bu fb nasıl camia turkiye gündemide hep varlar kanallar bile birbirine çalım atıyor fb için valla helal olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...