Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Aziz Yıldırım & Ali Y. Koç Canlı Yayın Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,508
2,141
113
Sevefsizlev siz çok mu temizsiniz pavalav nevde?

fatih1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
942
421
63
Yürü ahber izle kaybol
Beni tahrik etme dedim yürü kaybol ndmk İsrail destekçisi now kafalı Fox beyinli asabimi bozma maaşını getirip kumara bas maaşın bitsin sonra herşeye isyan et sorumlu hükümet de tekrar ediyorum bana cvb yazma tahrik etme yürü anca gidersin

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,171
9,881
113
Aziz Yıldırım sunucuya sen araya girme diyor 😁😁 adamı susturdu

Ernycll

Crackher
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,467
635
113
Ali koç çok hazırlıklı gelmiş ekranlara çok iyi oynuyor

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,393
1,476
113
Aziz kaybeder zaten cikmasada ciksada bunamis o artık. Besiktasliyim ama Ali Koç baskan olmalı devam etmeli
İlk yıllarında hep trişkadan kadrolar kurdu. Falet, Benzia, Frey gibi düşük seviye oyuncular alınmıştı. Son 2 yıldır iyi kadrolar kuruluyor. Düzelme var. Bence de devam etmeli. Vasat kadrolarla bir halt olamayacağını anladı en azından en sonunda. Aziz yıldırımın kapasitesi belli. Kuramaz bu kadroları. Kursa da kulübü bi ton borca sokar öyle kurar.

Ali Koç geldiği günden beri kulübün 600 milyon euroluk borcunu 300 milyon euro seviyelerine çekti. Aziz Yıldırım devam etse borç 1 milyar euroyu bulurdu. Bol keseden sallıyor

oztug1

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
72
35
18
Moderatöre bak konulardan haberi yok nerde olduğunun farkında değil

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,956
43,554
113
Nedense Aziz Yıldırıma üzüldüm gariban gibi kaldı :( Galatasaraylıyım normalde Ali koç tekrar başkan olsun derim bence iyi bi başkan değil ama Aziz yıldırım başkan olursa rekabetin daha da artacağını düşünüyorum

Beeinvaan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,156
527
113
umarım kavga çıkmaz

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,956
43,554
113
Aziz Yıldırım Ali koç a fetöcü îmâsı mı yapıyormuş la anlamadım

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,508
2,141
113
İlk yıllarında hep trişkadan kadrolar kurdu. Falet, Benzia, Frey gibi düşük seviye oyuncular alınmıştı. Son 2 yıldır iyi kadrolar kuruluyor. Düzelme var. Bence de devam etmeli. Vasat kadrolarla bir halt olamayacağını anladı en azından en sonunda. Aziz yıldırımın kapasitesi belli. Kuramaz bu kadroları. Kursa da kulübü bi ton borca sokar öyle kurar.

Ali Koç geldiği günden beri kulübün 600 milyon euroluk borcunu 300 milyon euro seviyelerine çekti. Aziz Yıldırım devam etse borç 1 milyar euroyu bulurdu. Bol keseden sallıyor
Ya futboldan anlamıyor bence aziz ve dediğin doğru çok borç bıraktı arkasında yanlış hamlelerle sadece futbolda değil diğer branşlarda da amatör liglerde de yapamıyordu. Şansa bazı şeyler yolunda gidiyordu o da fener iyi oynadigindan değildi rakipler mallasmisti. Azizin olduğu zaman değil artık bu zaman. Ali Koç bence parayı yönetmeyi de hamleleri de iyi yapıyor. Valla kurduğu kadrolar aldığı oyuncular bence iyiydi şampiyon olamadılar ama bence GS den bile iyiler bu benim fikrim. Ben bjk liyim ama Fenerbahçe'de ki bütçe ve yönetimdeki kişilerdeki para hiç bir spor kulübünde yoktur. Doğru oyuncular alırlarsa tüm branşlarda Türkiye'nin bir numarasi olurlar. Aziz artık neyi güdüyor onu da anlamıyorum . Umarım aziz kazanmaz ama bence kazanamaz 😂

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,393
1,476
113
Ya futboldan anlamıyor bence aziz ve dediğin doğru çok borç bıraktı arkasında yanlış hamlelerle sadece futbolda değil diğer branşlarda da amatör liglerde de yapamıyordu. Şansa bazı şeyler yolunda gidiyordu o da fener iyi oynadigindan değildi rakipler mallasmisti. Azizin olduğu zaman değil artık bu zaman. Ali Koç bence parayı yönetmeyi de hamleleri de iyi yapıyor. Valla kurduğu kadrolar aldığı oyuncular bence iyiydi şampiyon olamadılar ama bence GS den bile iyiler bu benim fikrim. Ben bjk liyim ama Fenerbahçe'de ki bütçe ve yönetimdeki kişilerdeki para hiç bir spor kulübünde yoktur. Doğru oyuncular alırlarsa tüm branşlarda Türkiye'nin bir numarasi olurlar. Aziz artık neyi güdüyor onu da anlamıyorum . Umarım aziz kazanmaz ama bence kazanamaz 😂
Şansı yok zaten Aziz Yıldırımın. Ali Koçun, Morinho hamlesinden sonra Holigan bile özel oranı kapattı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...