Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Babalar Sözünü Tutar !

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Kral kimse United'ı desteklemiyordu, objektif bir şekilde yeneceğini düşünüyorduk. Siz duygusal baktınız olaya ve cidden sürpriz bir şekilde kazandınız :D

Tebrikler

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Kral kimse United'ı desteklemiyordu, objektif bir şekilde yeneceğini düşünüyorduk. Siz duygusal baktınız olaya ve cidden sürpriz bir şekilde kazandınız :D

Tebrikler
Bir şey yazacam da birileri karı gibi admine şikayet edip raporluyor onlar şuan ağlıyordur GS yendi diye 😂 😂

ft7474

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
856
400
63

Tebrikler
az çok Twitter vb sosyal medya kullanıyorsan fark yiyeceğimizi düşünen vardı objektif baktığın da bile united şu durumda bizi yenmesi zordu evet kadrosu fazlasıyla güzel fakat ritim tutturmuş değiler erik den haag bir çare bulabilmiş değil fazlasıyla hak ettik ve aldık daha iyilerine..

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
az çok Twitter vb sosyal medya kullanıyorsan fark yiyeceğimizi düşünen vardı objektif baktığın da bile united şu durumda bizi yenmesi zordu evet kadrosu fazlasıyla güzel fakat ritim tutturmuş değiler erik den haag bir çare bulabilmiş değil fazlasıyla hak ettik ve aldık daha iyilerine..
Ya sosyal medya velet dolu orayı niye ciddiye alıyosun sen :D Bu gazla bayern'i de yenerseniz şaşırmam, tekrardan tebrikler

ft7474

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
856
400
63
Ya sosyal medya velet dolu orayı niye ciddiye alıyosun sen :D Bu gazla bayern'i de yenerseniz şaşırmam, tekrardan tebrikler
kanka orasını biliyorum fakat sayfa yöneten olgun insanlar dahil ama şu gerçek ki Twitter kadar cahil bir ortam yok berbat amk