Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bağımlılık Hk.

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Merhaba arkadaşlar ya merak ettiğim bir konu mesela dün 2 bin yatırım yaptim 56 bine kadar çiktim ama ne yazıktır hirsima aç gözlülük mü desem bilmiyorum devam ettim ve 0 a indim bu tür olaylarda nasil kendimi durdurabilirim bi önerisi fikri olan arkadaşım yardımcı olabilirmi abi slota girdiğimde kasa 0 a inene kadar çıkamıyorum bir türlü bunu nasıl kontrol edebilirim :(
Tutturdugunda parayı o gün hemen güvendiğin birine gönder

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Bence arkadaş sallıyor.2k atıp 56 bin kazanan için o miktar kaydadeğer bir miktardır. adam ana parasını 25 e katlamış hala devam ediyor,bence inandırıcı değil. ama 20 30 k atıp aynı senaryo ile batsaydı inandırıcı olabilirdi,çünkü 20 30 k atan için belki 56 k kaydadeğer görülmez.
veya ortada inanılmaz bir bağımlılık var henüz algılayamadığımız.
Hem arkadaş diyon hem sallıyor diyon çok var öyle yapan yakın çevremde adam in 51 bin lira parası var yüz lira harçlık bırakayım demiyor hepsini oynuyor hadi onuda geç adam niye sallasın bize borcluda haberimiz mi yok . @memet34 hacı boşver giden gitmiş bi dahakine kendine hakim olmaya çalış çok yaşadım bu durumu belkide psikolojik tedavi almak lazım hakkımızda hayırlısı

ysfchn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
667
339
63
Kendi iraden haricinde birde ilahi bir irade var eğer o para sana nasip olmayacaksa ne yaparsan yap çekemezsin o miktarı banka hesabına. Hadi müthiş bir irade gösterdin çekim emri verdin diyelim bu seferde ödeme yapmazlar yine göremezsin o miktarı banka hesabında çünkü o para seni istememiş senin olmayacakmış.

44erman44

Kayısı Kent
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,608
5,488
113
kendin sorduğun soruya aslında kendin konu başlığında değinmişsin Bağımlılık diye maalesef.Sen o gün o parayı alsaydın bile en kısa sürede daha çok kazanma isteği ile zaten fazlasını verecektin,zaten veriyorsundur ne yazık ki!En güzeli en doğrusu bağımlılık tedavisi görmek dost yanlış anlama,Dost acı söyler

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
psikolojik destek al
2k atmış 56kya çıkmış da sıfırlamış falan filan
Maymun koysan bilgisayarın başına anaparayı bırak 25e, 3e katladıgı an çekim talebi verir. Boşuna zevk hırs deme psikolojik sorun bu hastalık olmuş seninki git destek al

abdulhamit36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,326
433
83
geçmiş olsun sabah sabah bana koydu resmen :(

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Dostum öncelikle geçmiş olsun.Bende çok fazla aynı hatalara düşüyorum ama 25 katı kadar çıktığımda değil asla.Bu hatayı ben genelde 2-3 bin yatırıp bakiyem 10-15 bin olduğunda çok yapıyordum.Düz 20 olsun düz şu olsun çekeyim diyerek kaç kere 0ı gördüm bu tablolarda.Ama 2K yatırdığımda değil 56K 20K yı bile görebilsem direk çekerim.Senin bağımlılık seviyende çok ileri düzeyde ne yazıkki dostum.Doktor yardımı tedavi yardımı cart curt bunlar boş ilk önce kendi kafanda bitirmen gerekiyor.Nasıl kafamda bitiririm dersende git bir fabrikaya orada asgari ücrete çalışan birisiyle bir gün geçir o zaman paranın kıymetini anlayacaksın.Bizim kumarda kaybettiğimiz milyarlarıda geçtim adamlar fabrikalarda 9-10 saati 100-110 lira için çalışıyorlar.Ve çok zor şartlarda.İşin özeti saati 10-12 liraya çalışıyor adamlar hemde ne çalışma canları çıkarcasına.Benim için en iyi tedavi bu dost sanada tavsiye ederim.Paranın kıymetini bilememe sorunu var sendede ne yazık ki.Bu sadece sende olan sorunda değil dost burada kumar oynayan tüm dostları kumar hazır paraya alıştırdığı için bu sorun var herkeste.Halbuki oturup mantıklıca düşünmek istesek adam orada canı çıkarcasına 8-9 saat çalışıyor ki 1 saate 10-12 lira para kazanabilsin.Acı gerçekler malesef

KUMARBAZ1982

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,667
8,528
113
Merhaba arkadaşlar ya merak ettiğim bir konu mesela dün 2 bin yatırım yaptim 56 bine kadar çiktim ama ne yazıktır hirsima aç gözlülük mü desem bilmiyorum devam ettim ve 0 a indim bu tür olaylarda nasil kendimi durdurabilirim bi önerisi fikri olan arkadaşım yardımcı olabilirmi abi slota girdiğimde kasa 0 a inene kadar çıkamıyorum bir türlü bunu nasıl kontrol edebilirim :(
kardeşim yapma ya çok büyük hata yapmışsın bak şimdi bende slotcuyum şöyle diyim oyuna başlamadan kendine bir dur noktası belirlemen şart oğlu şart eğer ki şart koymazsam püflersin kesin benim taktiğin şu büyük para asla yatırmak 200 TL yatırırım dur noktam 2 katıdır ufak betle ceviririm genelde 30 kuruşa 1.500 tutturdugum oldu diyeceksin 200zü 400 mü yaptın çek hemen kardeşim ana paran cebinde dursun kazandığını farklı siteye yatir taktik hep bu şekilde işlemesi lazım yok sa sonuç hüsran oluyor

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
kardeşim yapma ya çok büyük hata yapmışsın bak şimdi bende slotcuyum şöyle diyim oyuna başlamadan kendine bir dur noktası belirlemen şart oğlu şart eğer ki şart koymazsam püflersin kesin benim taktiğin şu büyük para asla yatırmak 200 TL yatırırım dur noktam 2 katıdır ufak betle ceviririm genelde 30 kuruşa 1.500 tutturdugum oldu diyeceksin 200zü 400 mü yaptın çek hemen kardeşim ana paran cebinde dursun kazandığını farklı siteye yatir taktik hep bu şekilde işlemesi lazım yok sa sonuç hüsran oluyor
Ahmo bu taktiği beğendi ama para yok :)

safakvakti

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
985
290
63
. Miktarlarla alakası yok herkeste var bu durum acil 1000 tl ödemem vardı dun 50 tl ile 3000 yaptım çekmedim parayı sıfırladık borç duruo hala

Bozkurt66

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
675
197
43
Bence arkadaş sallıyor.2k atıp 56 bin kazanan için o miktar kaydadeğer bir miktardır. adam ana parasını 25 e katlamış hala devam ediyor,bence inandırıcı değil. ama 20 30 k atıp aynı senaryo ile batsaydı inandırıcı olabilirdi,çünkü 20 30 k atan için belki 56 k kaydadeğer görülmez.
veya ortada inanılmaz bir bağımlılık var henüz algılayamadığımız.
Knkm bendede oldu ama kazançtan gözüme küçük gelen parayı attım 200lira gece girdim slot oynuyorum işyerinde kahvaltıdan çıkmışım neyse wild wild richers da 15ten çeviriyorum ama giderse gitsin modundaydım tak bonus açtı 6.250*2verdi kasa oldu 13k marsta oynuyorum tabi çekim hakkım dolu olduğu için çekim veremedim sonra hırs yine uyutmadi eve gittiğimde kasa 20bini gördü akşam 5gibi falan kasa sıfırlanmış hatta üzerine 5k daha attım hırs böyle bir şey