Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Bahibi 600 TL Freebet Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maltepe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,196
2,067
113
bonus eklendı vs ,benım dun paramı gonderdıler.kuuzen cekım beklıyordu onu kapamıslar.yanı artık kımseye gonderım yok gıbı.multı vs degıl .28 saatdır cekım beklıyordu
Haklısın dost bonus bitmiş zaten

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
bahıbı sezonu kapattı anlayacagınız kımse yatırım ypmaz buraya .hıc gondermeseler daha ıyıydı kotu reklam oldu

Salobalo12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,025
4,226
113
Çekim felan gelmiyor daha da girip bakmam aw 40 saat oldu lan

Erhan2121

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
49
22
8
Herkesin hesabını kapatıyorlar Multi olsanda olmasanda dün slot tan iki kuruş kazanacam diye 3 saat boyunca 15000 bin çevrim yaptim 1bin TL kazandım onuda gondermediler hesabı kapattılar ya bunlarin ben milleti salak yerine koyuyorlar ya bir dhaa deneme bonusu alırsam beni çiksinler

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,553
1,720
113
Ulan dün yine bu saatler aynı şeyler konuşuluyordu siteye salliyorlardi konuda . Adamlar saat 21.00 dan sonra göndermeye başladı herkes geldi geldi yazmaya başlamisti sonra yine aynı şey oluyor:)

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,553
1,720
113
Herkesin hesabını kapatıyorlar Multi olsanda olmasanda dün slot tan iki kuruş kazanacam diye 3 saat boyunca 15000 bin çevrim yaptim 1bin TL kazandım onuda gondermediler hesabı kapattılar ya bunlarin ben milleti salak yerine koyuyorlar ya bir dhaa deneme bonusu alırsam beni çiksinler
Saat kaçta cekim vermiştin dost

M34441907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
110
23
18
Benim hesapta yeni kapatıldı 4400tl talepte duruyordu belliydi multiciler yüzünden kapanacağı

Salobalo12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,025
4,226
113
40 saat oldu benim çekim hala incelenemede ne iptal oldu ne hesap kapatıldı. Ne öldürüyorlar ne güldürüyorlar aw

tarsuslea

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
84
34
18
kupon tuttu çekim verdim verdikten 2 3 saat sonra hesabı kapattılar güvenmeyin beyler böyle sitelere yatırım yapmayın sakın

Ekli dosyalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...