Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Bahibi 600 TL Freebet Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,880
5,535
113
Boş koy burdada kesin niye banlandi adamdan para istedi adamda vermiyinve karı gibi klavyeden yazdı küfürler Banlandı o zaman bunun boy le t olduğunu bilmiyordum yalvariyodu özür diledim beni banladinllar onu banlamadilar agla lan it k
Her türlü karaktersizlik var zaten adamda boşver,adminlerde anlamıştı geçte olsa

Hunreis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,856
1,102
113
Site engelledi heralde login falied yazıyor gitti paralar geçmiş olsun

maltepe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,196
1,481
113
Ulen 450 tl cekim verdim daha gelmedi ya 😥😥

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,026
9,532
113
Aynen dönüş sağlanıyor herkes kötülüyor ama herkes vbette oynuyor cubi var mı bi fikrin neden
Herkez herşeyin farkinda ama ayak yapıyorlar kaybedince
Ben vbete üye bile değilken herkes vbet kraldır vs diyodu ben de en iyi betcoya bile bulasmicaksinz diyordum nitekim yanıldım best10 grubunu tamamen bırakmama sebep oldu vbet
İlk yatirimim olan 100 TL'ye 1270 casback eklenince dedim isde bu site benm site :D

Enişte

🚫Hesabı kullanmıyorum
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,018
73,933
113
Herkez herşeyin farkinda ama ayak yapıyorlar kaybedince
Ben vbete üye bile değilken herkes vbet kraldır vs diyodu ben de en iyi betcoya bile bulasmicaksinz diyordum nitekim yanıldım best10 grubunu tamamen bırakmama sebep oldu vbet
İlk yatirimim olan 100 TL'ye 1270 casback eklenince dedim isde bu site benm site :D
Aynen hatırlıyorum o günü o 1270 le 32k mı ne çekmiştin dimi sana şanslı geliyor burası
Ne çektin be cubi

Hunreis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,856
1,102
113
Bir Multi vardı onlada çekim verdim işte engellenmiş hesap

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...