Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Bahibi 600 TL Freebet Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrearas88

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
98
41
18
Beyler 5 tane multu actim fakat multi acsanizda kazanamadigiz hesabi kapatabilirsiniz.Sadece kazanan hesapla cekim talebi gonderim diger hesaplariniz kapali oldugu icin sistem sizi multi gormez.Boylece cekim yapana kadar hesap acmaniz mumkun bu da benden size kiyak;)

gonghu1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
839
328
63
Beyler 5 tane multu actim fakat multi acsanizda kazanamadigiz hesabi kapatabilirsiniz.Sadece kazanan hesapla cekim talebi gonderim diger hesaplariniz kapali oldugu icin sistem sizi multi gormez.Boylece cekim yapana kadar hesap acmaniz mumkun bu da benden size kiyak;)
Vereceğin taktiğe sokayım adamlarda mal gormicek

skoregen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,327
510
113
Telefon numarasının napcan

yasyn55

55
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,088
3,589
113
Dost ben yazınca sen kaybediyorsun daha da yazmam @Cubiter kendimizi kuruttuk seni de ateşe atmayalım. 1 1 oldu 😅

aslanbaris01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
189
47
28
Agalar spordan kazandığınızı çekin direk aç gözlülük yapıp slota yeni maça falan gitmeyin 1 k ya kadar sorunsuz ödicekler veyahut az biraz üstü de olabilir slotta kullanım serbest olsaydı ekstra 300 freespin vermezlerdi akıllı olan bu siteden parasını çekecek ben çektim

emrearas88

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
98
41
18
ıp pekı arkadasım .gunumuz teknolojısınde anlamama ıhtımallerı yok
Cok guzel bir soru.Fakat hesabi kapadigin anda cekim yaptigin hesabin ip si bir tek sistemde gorunuyor.Kapali hesaplari yine goremiyorlar.Cok derinine inmene hak veriyorum cunku betcolarda bu dediklerin dogru.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...